Іспанія дозволила в’їзд вакцинованим туристам з України

Автор: Вадим Войтик

10 Чер, 2021 19:26

Іспанія дозволила в’їзд вакцинованим туристам з України

Іспанія дозволила з 7 червня в’їзд з метою туризму для громадян третіх країн (включно з Україною) для осіб, які мають сертифікат про вакцинацію, виданий компетентними органами країни походження після спливу 14 днів від дати отримання останньої дози, яка необхідна для завершення повного циклу вакцинації.

Міністерство туризму Іспанії опублікувало документ з відповідями на поширенні запитання щодо подорожей, а Посольство України в Іспанії підготувало переклад цього документу.

Визнаватимуться вакцини, що схвалені Європейським агентством з лікарських засобів або схвалені для екстреного застосування Всесвітньою Організацією Охорони Здоров’я. На даний час такими вакцинами є PfizerBiontech, Moderna, Astra-Zeneca, Johnson & Johnson, Sinovac та Sinopharm.

Сертифікат про вакцинацію повинен містити щонайменше таку обов’язкову інформацію:

 • Ім’я та прізвище вакцинованої особи
 • Дата вакцинації, включаючи дату останнього щеплення
 • Тип використаної вакцини
 • Кількість введених доз та кількість доз необхідних для повного курсу вакцинації
 • Країна видачі
 • Ідентифікаційні реквізити установи, що видала довідку

Незалежно від країни, з якої ви подорожуєте, для усіх пасажирів, які прибувають до Іспанії повітряним або морським шляхом, у тому числі з метою транзиту, у тому числі для дітей віком до 6 років, мають заповнюватися перед відправленням формуляри санітарного контролю на веб сторінці spth.gob.es або із застосуванням мобільного додатку Spain Travel Health. За результатами заповнення формуляра генерується індивідуальний QR код, який подорожуючі мають надавати транспортним компаніям перед посадкою, а також санітарним службам у пункті пропуску в Іспанію.

Щонайменше передбачається вимір температури безконтактними термометрами або термографічними камерами; документальний контроль та візуальний контроль стану пасажира.

У разі підтвердження або підозри щодо наявності захворювання на COVID 19 у пасажира, застосовуватимуться затверджені протоколи для інформування санітарних служб відповідних автономних областей та направлення пасажира до медичного закладу з метою обстеження.

Оновлені умови опубліковані в Офіційному Віснику Іспанії від 05.06.2021 р. у наказі МВС Іспанії INT/552/2021, яким внесені зміни до обмежень на в’їзд іноземних громадян з країн за межами ЄС та Шенгенського простору, що були запроваджені наказом INT/657/2020 від 17.07.2020, а також у рішенні Департаменту громадського здоров’я МОЗ Іспанії «Щодо санітарного контролю у пунктах в´їзду до Іспанії».

Додаткові роз’яснення щодо правил подорожей до Іспанії містяться на туристичному порталі TravelSafe.Spain.Infoвідповіді Міністерства туризму Іспанії на найбільш поширені запитання щодо актуального режиму поїздок до цієї країни. Переклад згаданих відповідей на українську мову від Посольства України в Іспанії.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
 • like
 • exciting
 • laugh
 • surprise
 • sad
 • angry

Loading...