Історична перемога: ФК “Калуш” вибив “Авангард” з боротьби за Кубок України

23 Сер, 2018 15:21

На стадії 1/32 фіналу Кубка України з футболу ФК “Калуш” приймав краматорський “Авангард”.

Господарі поля, які зараз виступають у Другій лізі, зуміли здобути перемогу з рахунком 2:1 і вибити “першоліговий” Авангард із боротьби за кубок, інформує “Галка”.

Калушани пропустили першими, – на 42-ій хвилині матчу відзначився Олександр Лучик. Втім, уже через 3 хвилини, під завісу першого тайму, прикарпатці зуміли зрівняти рахунок: Владислав Андрусенко після розрізної передачі вийшов віч-на-віч із голкіпером і не залишив тому шансів.

Другий тайм пройшов без забитих м’ячів, тому переможця протистояння команди визначали в екстра-таймах.

На 112-ій хвилині після перехоплення в центрі поля “Калуш” побіг у контратаку, яку точним ударом у нижній кут воріт завершив Роман Генега. “Авангард” відігратись так і не зумів.

У підсумку – вольова перемога калушан, які продовжать боротися за Кубок України на стадії 1/16 фіналу.