Історія франківського бійця “Ярого”, який захищає українське небо (ВІДЕО)

Автор: Соня Грейда

22 Лют, 2024 21:48

Поділитись публікацією
Історія франківського бійця “Ярого”, який захищає українське небо (ВІДЕО)

24 лютого 2022 франківець на позивний «Ярий» перебував у Чехії. О 5 ранку його розбудив телефонний дзвінок звісткою про повномасштабне вторгнення в Україні. Чоловік зрозумів – потрібно повертатись додому.

Про це пише Галка з посиланням на РАІ.

По приїзду в Івано-Франківськ чоловік одразу пішов у військкомат.

«Буквально з автобуса я зразу пішов у військкомат і сказав, що хочу служити. Мені було важливіше, щоб я з другом разом попав. Я знав, що у нього вирушення мало бути у вівторок, але перенесли на четвер і я теж попросився на четвер. Сказав, що це мій брат і так ми попали у 102-гу бригаду», – розповідає «Ярий».

Близько місяця чоловік перебував у рідному місті, проходив додаткові навчання. А потім – поїхав у Дніпро, згодом – на Запорізький напрямок.

Увесь рік чоловік перебував на позиціях на Запорізькому напрямку. А наприкінці 2022 їх бригаду передислокували у Франківськ. Зараз хлопці оберігають прикарпатське небо.

«Ми знали, що ми їдемо на декілька місяців, але як виявилось ми тут уже трохи понад рік. Але тут теж вистачає роботи», – розповідає чоловік.

Попри те, що Івано-Франківськ – тилове місто, каже «Ярий», цивільним варто не забувати, що війна триває в усій країні й безпечних місць немає. Тож завжди варто зважати на сигнали повітряної тривоги.

«Все одно є велика ймовірність, що під час ракетної небезпеки може прилетіти навіть сюди. Не дай Боже. Нехтувати цим не потрібно, тому що у них є ракети високоточні, а є і не дуже, які можуть відхилятися від маршруту», – зазначає військовий.

Воїн каже: за мир, спокій та свободу рідної держави, готовий боротись до останнього.

«Хочеться, щоб Україна залишилась незалежною. Я не можу собі уявити, що тут ми будемо під окупацією. Хочеться, щоб все було, як до війни. Шкода людей, які втратили своє все майно, які втратили своїх близьких, рідних. Особливо коли бачиш, що діти гинуть – це дуже важко», – ділиться  «Ярий».

Від українців, зізнається чоловік, військові найбільше чекають підтримки. Бо чимало людей збайдужіли та звикли до війни.