Історія з життя: калушанин вже півроку не може отримати свій вклад в Дельта-банку

Автор: Єва Жасминова

28 Бер, 2015 08:11

Поділитись публікацією
Історія з життя: калушанин вже півроку не може отримати свій вклад в Дельта-банку

З проблемою неплатоспроможності банків лише на Прикарпатті зіткнулися тисячі людей. Історію одного з потерпілих Дельта-банку, в якому введена тимчасова комісія і відбувається пошук інвесторів, дізналася “Галка”.

Читайте також: Шестеро прикарпатських атлетів виступлять на Мультиспортивному чемпіонаті Європи

Так, калушанин Ігор Гаврилюк розповів, що вже півроку не може забрати свої гроші з Дельта-банку. Останній кроком його було публічне звернення до народного депутата Ігоря Насалика, про що раніше писала “Галка“.

“Вклад був зроблений не тепер, а десь років чотири тому, коли ця бандитська установа називалась однією з кращих в Україні (та й у мене, практично, під хатою – зручно). Стосовно звернень. Я з жовтня минулого року боровся за свої кошти. Звертався письмово разів тридцять до Дельти, разів сім до Національного банку, кілька разів до Генеральної прокуратури, двічі – до Кабінету міністрів, один чи два рази до Президента. Жодної відповіді по суті не отримав. Ну що до цього додаси? Все – безрезультатно. Пробував захоплювати банк у Калуші, звідки мене не могли видалити ані служба охорони банку, ані два наряди міліції. Розповідати можна довго. Звертався до каналу 1+1. Не зацікавило… Писав статті в газеті. виступав по телебаченню, судився…” – розповідає чоловік.

За його словами, сьогодні він намагається отримати свої гроші, щоб лікувати маму, яка захворіла. Сам він з дружиною – пенсіонери.

Звернення до Насалика, як пояснив чоловік, було відчайдушним кроком з метою привернути увагу, оскільки сам депутат не зможе повпливати на виплату коштів, та й неодноразово вже намагався допомогти.

Написав тому, що в такій ситуації безліч українців! Тож потрібно. щоб не лише один депутат, але й інші підігнали, не знаю кого там, щоб Фонд гарантування вкладів розпочав виплати. Але хтось має це зініціювати. Тому й написав на його сторінці. щоб знали решта його колег, бо якщо самі, панове, не читають, люди їм, можливо, підкажуть. Хоч, чесно кажучи, уже сумніваюсь, на публікацію відгукнулось аж двоє. Очерствів чи зачерствів народ, чи всі вже бояться власного голосу, думки і тіні” – каже Ігор Гаврилюк.