Італійський «Дженоа» звільнив Андрія Шевченка з посади головного тренера

Автор: Зелінська Тетяна

15 Jan, 2022 15:48

Поділитись публікацією
Італійський «Дженоа» звільнив Андрія Шевченка з посади головного тренера

Італійський клуб «Дженоа» звільнив із посади головного тренера — колишнього гравця, а потім і тренера національної збірної України з футболу Андрія Шевченка. На посаді він пробув трохи більше як 2 місяці.

Читайте також: Андрій Шевченко став єдиним кандидатом на пост президента УАФ

Про це заявили на сайті футбольного клубу, пише “Громадське”.

«Клуб дякує тренеру та його команді за наполегливу роботу, яку вони виконували протягом останніх місяців», — йдеться у заяві.

Зазначимо, що тренером «Дженоа» Шевченко став на початку листопада 2021 року. На той момент клуб у першості Італії посідав 17-е місце серед 20 команд. За 2 місяці роботи нового тренера команда кращих результатів не показала, і наразі посідає 19-е місце.

Водночас незадовго до призначення Шевченка новою власницею команди стала американська інвестиційна компанія 777 Partners. Її очільник Джош Вандер заявляв, що розраховує повернути «Дженоа» на вершину італійського футболу.

Клуб «Дженоа» представляє місто Генуя. У своїй історії ця команда 9 разів ставала чемпіоном Італії. Проте ці досягнення датуються ще першою половиною минулого століття.

Шевченко у збірній

1 серпня Андрій Шевченко написав, що в нього закінчився контракт з Українською асоціацією футболу (УАФ) і він залишив посаду головного тренера національної збірної. В УАФ зазначили, що він мотивував своє рішення бажанням після Євро-2020 перейти на клубну роботу, про що неодноразово говорив у своїх інтерв’ю.

Тепер Національну збірну України з футболу готує Олександр Петраков. У 2019 році він з юніорською збірною України з футболу виграв чемпіонат світу U-20.