Іван Вережак йде до парламенту представляти Голос Покуття (ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

16 Лип, 2019 16:00

Іван Вережак йде до парламенту представляти Голос Покуття (ВІДЕО)

Кожен громадянин має право знати, за кого віддати свій голос. У відео – інтерв’ю із кандидатом у народні депутати України по 88 виборчому округу (Коломия, Городенка  та райони), сільським головою Іваном Вережаком.

Його підтримує політична партія Святослава Вакарчука “Голос”.

 

Я родом з Городенківщини, народився і виріс тут. Працюю на посаді сільського голови у селі Котиківка. Тут живуть мої батьки, моя сім’я. Тут займаюсь громадською роботою, екологією. Це мій рідний округ. Йду в депутати, щоб його розвивати”.

Буду працювати над залученням інвестицій в сільське господарство та промисловість.

В першу чергу буду працювати над залученням інвестицій в сільське господарство та промисловість. Варто більше розвивати переробку сировини. Створювати додаткову вартість продукту. Це нові підприємства, нові робочі місця. Наші люди їдуть на такі підприємства закордон. Я теж там був. І хоча там гарно, комфортно, прекрасний сервіс, але то – не вдома. Треба будувати Європу тут”.

 

“Реформу децентралізації треба продовжувати. В моїй команді є група фахівців, які готові розглядати кожну окрему ситуацію, вивчати ризики і можливості, щоб ОТГ були ефективними”.

 

“Закон про відходи не працює. Бо написати закон – це лише одна складова. Скласти законопроект допоможуть фахівці. У нас в команді є юристи, економісти, освітяни, медики… Важливо ще зробити так, щоб закон запрацював”.

У кожному селі своя родзинка. Туристи мають про них знати і приїздити сюди.

“Ще одне болюче питання – дороги. Вони у нас не те що ремонту потребують, а подекуди повного відновлення. І це дуже важливий момент для розвитку туристичного потенціалу Покуття. У нас багато історичних пам’яток, легенд, фермерських господарств, ремісничих майстерень. У кожному селі своя родзинка. Туристи мають про них знати і приїздити сюди”.

 

“Дністер – це перемога всіх придністерських сіл і активістів, які боролись проти будівництва каскаду ГЕС на ріці. Я долучився до цієї боротьби одразу. І дуже радий, що все так склалось. Украгідроенерго врешті відмовилось від своїх планів будувати шість гідроелектростанції на Дністрі”.

 

“Багато чого вдалось зробити в селі: спортивні простори, освітлення всіх вуличок, сортування сміття. Так само сумлінно буду працювати і в парламенті. І мене буде стимулювати вже не тільки громадала села, а цілого округу. А це набагато більше людей, з якими можна зробити багато корисних речей”.

“З Вакарчуком познайомився рік тому на “Європейській Ялтинській стратегії” у Києві, на яку з’їхались представники з понад 20 країн світу. А тепер разом з командою “Голосу” йдемо до парламенту. До цього часу я був членом Української Галицької Партії, розвивав осередок на Городенківщині. УГП прийняла рішення підтримати “Голос”, бо в нас подібна ідеологія, спільні цінності. Ми об’єднали зусилля”.

 

Не замішаний у жодному скандалі, не збираюсь переїздити до Києва. Буду сприяти розвитку міст і сіл Покуття через інвестиції, створення ефективних ОТГ, туризм.

 

“За 4 роки на посаді сільського голови не замішаний у жодному корупційному скандалі. Не буду цим займатись і в парламенті. Не збираюсь переїздити до Києва. Там – робота, а життя – тут коло сім’ї, моїх земляків. Буду працювати для свого округу, сприяти розвитку міст і сіл Покуття через інвестиції, створення ефективних ОТГ, туризм, через боротьбу з корупцією. Не хочу себе прихвалювати. Всі мають можливість поспілкуватись зі мною в соцмережах чи по телефону: (097) 579-87-74, і зробити висновки для себе”.

*Політична реклама

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...