Іванна Павлусь: У медсестри йдуть за покликом серця, а не за грошима

Автор: Турій Роман

12 May, 2014 10:33

Поділитись публікацією
Іванна Павлусь: У медсестри йдуть за покликом серця, а не за грошима

Професія медсестри насправді не проста. Наприклад, палатні медсестри працюють 12 годин. Зазвичай, на дві медсестри припадає вісім палат, на шість-вісім ліжок. Але буває і таке, що персоналу не вистачає і одна медсестра змушена працювати зі всіма хворими.

Про це в коментарях виданню www.galka.if.ua розповіла лаборант Іванна Павлусь, яка донедавна працювала медсестрою.

За її словами, в медсестри йдуть не заради грошей, адже палатна медсестра отримує «на руки» максимум 1,5 тисячі гривень.

«Насправді ця професія в першу чергу дуже складна з психологічної точки зору. Медсестра завжди у всьому винна. Не сподобалось, що лікар, щось не те сказав, винна – медсестра, дитина розплакалась – винна медсестра. Особливо важко працювати із пацієнтами-пенсіонерами. Якщо з чоловіками ще простіше, можна віджартуватися, до із жінками після 60 років насправді буває іноді дуже важко. Вони часто звинувачують медсестер у тому, що вони не правильно тиск міряють, джгут зав’язують не з тієї сторони, термометр поклали не так, вату не правильно відірвали і все в такому ж руслі. Насправді буває дуже важко працювати у таких умовах», – розповідає Іванна Павлусь.

Саме тому вона вважає, що медсестрами працюють лише за покликанням.

«Майже усі мої знайомі медсестри ще змалечку мріяли отримати професію медсестри. Вони йдуть на цю роботу, щоби допомагати і не зважають на те, що доводиться багато працювати, вислуховувати нарікання і звинувачення пацієнтів, часто виконувати роботу санітарок, наприклад виносити судно. Ті, хто йшов отримувати професію медсестри просто так, бо не було куди більше піти, зазвичай пішли доучувати на фармацевтів і провізорів і в лікарнях та поліклініках не працюють», – говорить Іванна Павлусь.

Теги: