Івано-фанківський митрополит відвідав поранених бійців у Львівському шпиталі (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

09 Лют, 2015 22:30

Поділитись публікацією
Івано-фанківський митрополит відвідав поранених бійців у Львівському шпиталі (ФОТО)

Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський УГКЦ Володимир Війтишин, а також директор БФ «Карітас Івано-Франківськ» Володимир Чорній  відвідали Львівський військовий госпіталь.

Метою поїздки було висловити слова подяки, та підтримати матеріально поранених військових з Івано – Франківщини, котрі проходять реабілітацію та лікування, після поранень  на Сході України, передає прес-служба Архієпархії.

Зустріч відбулась в конференц-залі військового госпіталю.

Як зазначив на початку Митрополит Володимир, допомагати військовим – це обов’язок кожного вірного.

«Наша безпека – це результат вашої жертви, жертви вашого здоров’я. Тому, направду, всім щиро дякуємо», – звернувся владика Володимир до військових.

У знак підтримки, військові отримали матеріальну допомогу: продукти, речі гігієни та кошти у грошовому розмірі по дві тисячі гривень. Ці пожертви були передані завдяки о. Івану Липці – капелану для українців- емігрантів УГКЦ в м. Мадрид (Іспанія).

На закінчення, слова подяки військовим з Прикарпяття висловив митр. прот Володимир Чорній – канцлер Архієпархії, директор Івано-Франківського Карітасу, запевняючи в молитовній та матеріальній підтримці зі сторони Карітасу та Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.