Івано-Франківськ 15-ий у рейтингу міст за активністю в онлайн-аукціонах комунального майна, – Прозорро (СПИСОК)

Автор: Андрій Макітра

25 Січ, 2024 19:10

Поділитись публікацією
Івано-Франківськ 15-ий у рейтингу міст за активністю в онлайн-аукціонах комунального майна, – Прозорро (СПИСОК)

Прозорро підбило підсумки 2023 року та склало рейтинг з 26 міст, які найактивніше продавали та здавали в оренду комунальну нерухомість та землі через “Прозорро.Продажі”. Івано-Франківськ зайняв 15-місце у списку.

Про це пише Галка з посиланням на “prozorro”.

Сумарний дохід громад, що потрапили до цьогорічного рейтингу, склав майже один мільярд гривень.

До першої п’ятірки міст із найвищою ефективністю управління майном через онлайн-аукціони потрапили також Луцьк та Лубни. Міські бюджети заробили понад 12.5 млн та майже 4.8 млн гривень відповідно від реалізації комунальних активів.

До топ-10 міст за підсумками 2023 року також увійшли Чернівці, Дніпро, Тернопіль, Львів та Кременчук.

Львів, який посів 9-ту сходинку, за результатами минулого року залучив найбільше коштів у системі серед усіх міст. Мала приватизація, оренда та земля принесли до його бюджету майже 160.4 млн гривень.

“У порівнянні з першим роком повномасштабного вторгнення у 2023 році ще кілька десятків міст повернулися до реалізації активів через державні онлайн-аукціони Прозорро.Продажі. Загалом у 2023 році з системою працювали 334 територіальні громади, які оголосили понад 7.3 тисячі успішних торгів з малої приватизації, оренди комунального майна та здачі в оренду й продажу земель. І це можливість для громад самостійно генерувати надходження до своїх бюджетів й залучати бізнес, який викуповує та бере в оренду комунальні активи”, — розповів Сергій Бут, СЕО Прозорро.Продажі.