Івано-Франківськ на старті відкриття Всеукраїнського турніру з тенісу (ФОТО)

Автор: Дубінець Вікторія

06 Sep, 2016 15:04

Поділитись публікацією
Івано-Франківськ на старті відкриття Всеукраїнського турніру з тенісу (ФОТО)

Щоправда, через примхи погоди та калюжі на кортах відкриття  турніру із тенісу І категорії для юнаків та дівчат «Stanislaw Cuр» відбудеться 7 вересня і триватиме впродовж тижня.

Читайте також: У Франківську відкрили ще один тенісний корт (ФОТО)

В турнірі візьмуть участь понад 60 учасників зі всієї України, в тому числі і з Донецька. Юні спортсмени змагатимуться у вікових категоріях до 10, 14 та 16 років, інформують кореспонденти “Галки” з місця події.

«Наш турнір проводиться вже вчетверте. Перший турнір, звичайно, був регіональним. Цього року він отримав І категорію Федерацію тенісу України, чим ми досить пишаємося» – зазначає головний суддя змагань і по сумісництву директор тенісного клубу «Аліас», який є організатором турніру, Марія Гоголь.

Перший майстер спорту з тенісу в Івано-Франківській області Владислав Сарабаєв каже, що в Івано-Франківську є хороша літня база, тому є можливість проводити подібні змагання.

«Такі турніри дуже важливо проводити, оскільки це, по-перше, популяризація тенісу на місцевому рівні, по-друге, можливість місцевим гравцям показати себе, по-третє, люди мають можливість подивитися хорошу гру вдома ».

Для деяких учасників подібний турнір є новим. 12-річна Єва Крамарова із Івано-Франківська вперше боротиметься за перемогу у категорії до 14 років на змаганнях такого рівня. Проте дівчинка налаштована на позитивний результат, адже мріє до 18 років отримати звання Майстер спорту.

Текст: Вікторія Дубінець