Івано-Франківськ посів лише 13 місце в рейтингу комфортності міст України

Автор: Застава Максим

09 Oct, 2020 08:08

Поділитись публікацією
Івано-Франківськ посів лише 13 місце в рейтингу комфортності міст України

Відоме українське видання Фокус оприлюднило рейтинг комфортності міст України. На відміну від рейтингу журналу Forbes Україна, тут Івано-Франківськ посів лише 13 місце.

Лідером рейтингу стало місто Хмельницький, а Івано-Франківськ опинився на 13 сходинці – разом з Луцьком, йдеться на сайті видання.

В цьому році більше уваги приділялося медицині та безпеці, а також тривалості життя. Не обійшли стороною й екологічну ситуацію.

Цього року Івано-Франківськ став лідером рейтингу кращих міст для ведення бізнесу від «Forbes Україна», набравши високі бали за такими категоріями, як безпека, сприйняття міста жителями, міграційна привабливість і екологічна ситуація, – пише Фокус.

Втім, як повідомляла “Галка”, рейтинг від «Forbes Україна» викликав чимало критичних відгуків.

“Щоб залучити інвесторів, місцева влада вже рік займається реконструкцією арматурного заводу, який мають намір перетворити на перший в області індустріальний парк Arkan. Також мерія стимулює активних городян за допомогою бюджету участі, який виділяється на громадські проєкти. За п’ять років бюджет збільшили з 500 тисяч до 15 мільйонів гривень; в поточному році, попри складну епідемічну ситуацію, гроші виділять на 46 проєктів – переможців конкурсу.

В Івано-Франківську діє програма підтримки стартапів з місцевого бюджету, мерія обіцяла підтримати 20 проєктів, проте в цьому році відібрані тільки сім на загальну суму 325 тисяч гривень. Також пробуксовують інфраструктурні проєкти – зокрема ремонти вулиць і створення велодоріжок, – оскільки Управління капітального будівництва недофінансовується, йому виділили лише близько дев’ять мільйонів гривень із запланованих 46.”