Івано-Франківськ продовжує очолювати рейтинг прозорості міст (ІНФОГРАФІКА)

Автор: Костинюк Олександр

01 Жов, 2019 13:48

Поділитись публікацією
Івано-Франківськ продовжує очолювати рейтинг прозорості міст (ІНФОГРАФІКА)

Івано-Франківськ – на першій позиції в рейтингу Індексу публічності місцевого самоврядування.

Читайте також: Марцінків став найпублічнішим міським головою України

За результатами дослідження діяльності органів місцевого самоврядування обласних центрів протягом 2018 року загальний показник Індексу публічності Івано-Франківської міської ради становить 86,79%, що на 9,09% більше, ніж у попередньому періоді, та дозволяє місту посісти перше місце в загальнонаціональному рейтингу.

Про це першого жовтня “Галку” інформує координатор Громадянської мережі ОПОРА в Івано-Франківській області Іван Маруняк.

“Муніципалітету міста вдалося зберегти лідерські позиції в рейтингу завдяки забезпеченню зручного доступу громадян до адміністративних послуг, продовженню практики використання електронних сервісів, відсутності процедурних обмежень щодо доступу мешканців міста до засідань колегіальних органів міськради та систематичному впровадженню політики відкритих даних. Водночас, залишається ще низка недоліків, пов’язаних, в першу чергу, з доступом до комплексної інформації про орган місцевого самоврядування та його діяльність”, – йдеться в повідомленні.

Порівняно з даними минулорічного дослідження, Індекс публічності міського голови Івано-Франківська зріс на 7,75% та становить 97,45%. Це найвищий результат серед решти міських голів, причому першість у рейтингу підтверджується третій рік поспіль.

У загальнонаціональному рейтингу виконавчі органи Івано-Франківської міської ради покращили свій показник на 6,65%, що дозволило їм з результатом у 83,15% теж розташуватися на першому місці рейтингу.

Депутатський корпус Івано-Франківської міської ради посів другу позицію у загальноукраїнському рейтингу публічності місцевих рад обласних центрів з показником 81,3%. У порівнянні з минулим роком, цей показник зріс на 12,6%.

Довідково. Індекс публічності – це загальнонаціональна кампанія моніторингу прозорості, відкритості та підзвітності діяльності органів та посадових осіб  місцевого самоврядування. Об’єктом моніторингу є міські ради в обласних центрах України.

Теги: