Івано-Франківськ придбає ще шість комплектів системи оповіщення “Повітряна небезпека”

Автор: Вадим Войтик

26 Чер, 2023 13:09

Поділитись публікацією
Івано-Франківськ придбає ще шість комплектів системи оповіщення “Повітряна небезпека”

Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради придбає ще шість комплектів обладнання системи інформування населення про загрозу “Повітряна небезпека”. Їх постачає підприємець з Тернополя, який експлуатує “Вуличне радіо”. 

Інформація про закупівлю розміщена в системі Prozorro, пише Галка

Очікується постачання шести комплектів обладнання, які складаються з блока оповіщення та чотирьох стоватних всепогодних гучномовців. Очікувана вартість одного комплекту складає 198 тис. грн.

Ціна включає також річне право на використання спеціалізованого програмного забезпечення. 

За даними аналітичної системи YouControl аналогічну угоду Івано-Франківський виконком укладав вже у листопаді 2022 року. Тоді придбали п’ять комплектів обладнання. Постачальником виступив тернопільський підприємець Олег Нитка

Саме він ще з 2016 року, з початком першої каденції міського голови Руслана Марцінківа є оператором системи вуличного радіо на зупинках Івано-Франківська. Право на використання зупинок було безкоштовно надано підприємцю Нитці у квітні 2016 року. 

За даними YouControl та сайта “Вуличного радіо” підприємець систематично надає платні послуги з розміщення реклами через гучномовці, розміщені як об’єкти соціальної реклами. До прикладу, 16 червня підприємець Нитка уклав договір на трансляцію з Прикарпатським національним університетом вартістю 27 тис грн

Інформацію про встановлення п’яти систем вуличного оповіщення в Івано-Франківську також можна знайти на сайті Вуличного радіо.