Івано-Франківськ скотився з третього на 31 місце в рейтингу прозорості міст

Автор: Вадим Войтик

06 Кві, 2021 14:08

Івано-Франківськ скотився з третього на 31 місце в рейтингу прозорості міст

Івано-Франківськ посів 31 місце в рейтингу прозорості українських міст за підсумками 2020 року. Ще у 2017 році він обіймав третє місце. 

Читайте також: "Найбільша крадіжка в історії громади Франківська", - "Теплокомуненерго" з майном віддають у приватні руки

Про це у своєму відеоблозі повідомив керівник фракції “Європейська солідарність” у Івано-Франківській районній раді Вадим Войтик з посиланням на дані Рейтингу прозорості 100 найбільших міст, який складає Transparency International Ukraine.

Так, у 2019 році Івано-Франківськ посідав 17 місце в рейтингу, у 2018 – 14, у 2017 – третє.

Найгірше експерти оцінили роботу влади Івано-Франківська у сфері закупівель за державні кошти, житлової політики, освіти та антикорупційної політики. У порівнянні з сусідніми обласними центрами Івано-Франківськ отримав найбільше падіння за більшістю показників крім критерію “Доступ та участь”.

Лідерами рейтингу 2020 року стали Маріуполь і Львів. У топ-5 Рейтингу прозорості також увійшли торішній лідер Дрогобич, Вінниця і Тернопіль. Загалом 57 міст показали зростання у своїх показниках.

“Прозорість і публічність влади Івано-Франківська є абсолютно штучною. Більшість публічних сервісів зроблені про людське око і вже не працюють. А вся публічність зводиться до публічності однієї особи, – зауважив Войтик. – Однак від цього влада не стає прозорою. Вона стає прозорою тоді, коли прозорими є дії цієї особи, дії його підлеглих. Коли зрозумілі критерії, за якими ухвалюються рішення. На жаль цього немає у нашому місті”.

 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...