Івано-Франківськ співпрацюватиме з Волноваським районом (ФОТО)

Автор: Турій Роман

24 Тра, 2016 12:00

Поділитись публікацією
Івано-Франківськ співпрацюватиме з Волноваським районом (ФОТО)

Сьогодні, 24 травня, в Івано-Фарнківську відбулося підписання угоди про співпрацю міста Івано-Франківськ з Волноваською районною радою Донецької області. 

Поставити свої підписи у документі з Волновахи приїхала ціла делегація. Зокрема, голова Волноваської районної ради Валерій Лубінець та депутат Верховної Ради Дмитро Лубінець. Сторону Івано-Франківська представив міський голова Руслан Марцінків.

“Волноваський район перша лінія оборони нашої держави. Волноваський район це місто Донецьк та три сільські ради, які сьогодні не підконтрольні українській державі і до самого моря селище Широкіно, Гранітне, Новотроїцьк. Ви чуєте, бачите, як захищається ця територія. Волноваський район сьогодні воєю, працює, живе. на території району є 50 шкіл і всі вони працюють, не зважаючи на те, що з іншої сторони нам “прилітають подарунки” і ми повинні захищати дітей в підвалах і бомбосховищах. Волноваський район дуже радий, що вперше підписує угоду з місто Івано-Франківськом”, – каже Валерій Лубінець.

За угодою між містом та районом планують організувати цілий ряд заходів спрямованих на обмін досвідом у інвестиційній, культурній, освітній  та економічній сферах.

“Основним напрямком співпраці стане допомога нашим військовим. Саме тому буде поїздка 10-11 червня. Також зараз йде опрацювання питання організації дитячого дозвілля, обмінну дітей. Для нас важливо, що ми підписали цю угоду. Волноваський район це дуже особливий район, ті населенні пункти, які є на території районі знає вся Україна. І Широкіне, і Новотроїцьке, і сама Волноваха, під якою загинули наші хлопці. Тому підписання такої угоди є знаковою подією. Це перша угода з Волноваським районом. Ми дуже часто маємо партнерів з Європи, але дуже мало знаємо один одного. Тому дуже знаково, що ми підписали таку угоду”, – каже міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.