Івано-франківська бібліотека проводить безкоштовні вебінари про виборчий процес

Автор: Людмила Баран

07 Жов, 2014 20:37

Івано-франківська бібліотека проводить безкоштовні вебінари про виборчий процес

Сьогодні, 7 жовтня, на базі Обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.Франка розпочався цикл безкоштовних вебінарів «Виборчий процес в Україні».

Учасники вебінарів зможуть ознайомитися з виборчим правом в Україні для реалізації своїх конституційних прав на всіх видах виборів.

Всього цикл буде включати 6 вебінарів впродовж жовтня-листопада 2014 року. Необхідні посилання для участі у вебінарі розміщені на сторінці бібліотеки.

Як відомо, ОУНБ ім. І. Франка активно використовує сучасні методи приваблювання читачів.

Сьогодні можна було послухати онлайн-лекцію на тему “Вибори як елемент демократії. Виборчі права громадян України та механізми їхньої реалізації”.

10 жовтня о 10.30 на слухачів чекає лекція  “Нормативно-правова база виборчого процесу. Діяльність Центральної виборчої комісії”.

Вебінар на тему “Вибори народних депутатів до Верховної Ради України” відбудеться  14 жовтня 2014 року о 10:30.  Та 21 жовтня о 10:30 можна дізнатися про “Можливі порушення виборчих прав громадян. Способи захисту і відповідальність”.

Лекція на тему “Вибори Президента України” відбудеться в той самий час 4 листопада. І завершальний вебінар –  “Вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” – заплановано на 18 листопада.

 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...