Івано-Франківська фінансова інспекція взялася за перевірку релігійних громад?

Автор: Вадим Войтик

23 Feb, 2015 09:33

Івано-Франківська фінансова інспекція взялася за перевірку релігійних громад?

Державна фінансова інспекція в Івано-Франківській області зацікавилась “Різдвяною шопкою” та нібито планує розпочати перевірку релігійних громад та церков. Про це йдеться у запиті депутата міськради Михайла Сеньківа, який є у розпорядженні “Галки”. 

Читайте також: SOS: на одній з Франківських дільниць виборець подав "сигнал лиха" на бюлетені (ФОТОФАКТ)

 “У січні місяці 2015 року біля міської ратуші поряд з кислотним звіринцем і недіючим катком розташувалась скромна “Різвяна шопка”, – нагадує депутат. – Цей проект був спільною ініціативою кількох десятків громадських активістів.

Протягом різдвяних свят шопка привернула до себе увагу численних іванофранківців та гостей міста. Хоч такого заклику не було, але перехожі лишали за склом свої пожертви. Особливість міста настільки впливала навіть на затятих грішників, що, забираючи вночі із шопки гроші, злодії не розбили захисного скла. Тобто факти крадіжок були, а вандалізму – ні”.

Однак ініціатива з встановлення шопки викликала пильну увагу не лише злодіїв, але й Держфінінспекції. У зв’язку з цим депутат просить її очільника, Геннадія Буковського повідомити, що стало причиною такої увагу?

Також Михайло Сеньків у своєму запиті цікавиться:

“Якими є результати перевірки використання бюджетних коштів для встановлення “Різдвяної шопки”? Чи не планує Держфініспекція продовжити в тму ж дусі перевірку релігійних громад, церков різних рівнів? Чи існує у колективі Держфініспекції свобода совісті та чи ніхто не примушує працівників ДФІ до переслідування християнських традицій та звичаїв?”

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry