Івано-Франківська митниця зменшує кількість митних оглядів

Автор: Турій Роман

06 Вер, 2014 10:55

Поділитись публікацією
Івано-Франківська митниця зменшує кількість митних оглядів

За вісім місяців поточного року Івано-Франківськими митниками проведено 952 митні огляди екпортно-імпортних товарів, що становить 3,3 відс. загальної кількості оформлених митних декларацій. Для порівняння у січні – серпні 2013 року відсоток проведених митних оглядів склав 3,8 відс. таких декларацій. Про це під час прес-конференції зазначив в.о.начальника Івано-Франківської митниці Міндоходів Володимир Середа.

Читайте також: Андрій Середа, лідер гурту «Кому Вниз»: «Франківськ - це місто, у якому дуже вільно дихається»

На думку посадовця, зменшення кількості митних оглядів вдалось досягнути завдяки впровадженню автоматизованої системи аналізу та управління ризиками.

Митні огляди проводяться лише за наявності підстав, визначених статтею 338 Митного кодексу України, та постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.2012 №467 «Про затвердження вичерпного переліку підстав, за наявності яких може проводитись огляд (переогляд) товарів, транспортних засобів комерційного призначення митними органами України».

Слід зазначити, що угодою про фінансування програми “Підтримка секторальної політики управління кордоном в Україні” між Урядом України та Європейським Союзом передбачено зменшення кількості митних оглядів до показника, що складає не більше 5 відсотків, за допомогою повного впровадження підходу, що ґрунтується на аналізі ризиків, та митного пост-аудиту.

Теги: