Івано-Франківська обласна рада затвердила бюджет на 2020 рік

Автор: Зелінська Таня

13 Гру, 2019 15:20

Івано-Франківська обласна рада затвердила бюджет на 2020 рік

Івано-Франківська обласна рада затвердила бюджет на 2020 рік.

Читайте також: Бюджет Прикарпаття 2020 зменшиться з восьми до трьох мільярдів гривень

Про це йшлося 13 грудня на тридцять третій сесії обласної ради сьомого демократичного скликання.

Директорка департаменту фінансів Івано-Франківської ОДА Ірина Мацькевич розповіла про бюджет області на 2020 рік.

При формуванні обласного бюджету було враховано зростання мінімальної заробітної плати до 4074 гривень, також цей показник зросте двічі протягом року. Прожиткового мінімуму з першого січня становитиме 2027 гривень,  а з першого грудня – 2189 гривень.

У першому кварталі медичні заклади області будуть отримувати фінансування з обласного бюджету. З першого квітня фінансування буде здійснюватися через договори з НСЗУ. Також через Міністерство соціальної політики напряму будуть йти відшкодування за субсидії та інше,  а це більше п’яти мільярдів гривень, інформує “Галка”.

Наступного року обласний бюджет складе близько трьох мільярдів гривень. Мацькевич зазначила, що 24% видатків з обласного бюджету піде на фінансування освіти – це найбільша частка бюджету. Додамо, що в 2019 році бюджет області був близько восьми мільярдів гривень.

Прикарпаття очікує субвенцію на ремонт доріг області у розмірі 123 мільйони гривень, субвенцію в освітній сфері – 220 мільйонів гривень.  Також 63 мільйони гривень – на нові автомобілі швидкої медичної допомоги. Крім того в область надійде субвенція на будівництво біатлонного комплексу у розмірі 100 мільйонів гривень. Вісім мільйонів на придбання життя сиротам.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...