Івано-Франківська область серед лідерів за споживанням дротового інтернету

Автор: Зелінська Таня

09 Чер, 2021 20:52

Івано-Франківська область серед лідерів за споживанням дротового інтернету

“Укртелеком” підсумував споживання інтернет-трафіку користувачами домашнього оптичного інтернету у травні та визначив лідерів серед областей України.

Середнє добове споживання інтернет-трафіку одним користувачем оптики у травні 2021 року становило 7,3 ГБ. Це майже удвічі більше, ніж за мідними технологіями (ADSL), де середній добовий трафік становив 3,7 ГБ.

У першу п’ятірку областей за найбільшим середньодобовим споживанням інтернет-трафіку одним абонентом, що користується оптичним доступом, увійшли Дніпропетровська область з показником 8,9 ГБ, Закарпатська – 8,5 ГБ, Харківська – 8,1 ГБ, Миколаївська та Івано-Франківська на рівні – 7,8 ГБ.

Укртелеком продовжує реалізовувати проєкт з розвитку оптичної інфраструктури. У 2021 році, попри карантинні обмеження та несприятливі погодні умови, за перші три місяці прокладено понад 1,5 тисячі кілометрів волоконно-оптичного кабелю, інформує “Галка” з посиланням на пресслужбу ПАТ “Укртелеком”.

У I кварталі до оптичного інтернету підключено 12 об’єднаних територіальних громад, майже 150 освітніх закладів та понад 90 медичних. Загалом же зараз Укртелеком надає сучасні оптичні сервіси 374 територіальним громадам, понад 1100 навчальним та 780 медичним закладам.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...