Івано-Франківська облрада забирає сировинне родовище у фірми зі сфери впливу російського Лукойлу

Автор: Турій Роман

17 Жов, 2014 14:22

Поділитись публікацією
Івано-Франківська облрада забирає сировинне родовище у фірми зі сфери впливу  російського Лукойлу

Івано-Франківська обласна рада скасувала своє рішення, яким дозволила досліджувати і освоювати родовище технічної кам’яної солі на Рожнятівщині фірмі з російським капіталом.

Читайте також: Вже завтра фільм про франківських комунальників покажуть на японському телеканалі

Ініціатор такого рішення, депутат Тарас Парфан каже – нинішнє голосування має дві причини. Він нагадав – ще у 2011 році облрада зі скандалом дала добро на дослідно-промислову розробку Верхньо-Струтинського родовища кам’яної солі калуському товариству з російським капіталом “Карпатнафтохім”.

Тоді з хімічним гігантом уклали угоду про соціально-економічну співпрацю і допомогу населеним пунктам Рожнятівського  району. Час пройшов, однак “Карпатнафтохім” не виконав жодне з своїх зобов’язань, стверджує Парфан. Зокрема за три роки район не отримав жодної копійки з обіцяних 12 мільйонів гривень. На підприємстві усно повідомили – грошей не давали, оскільки не займалися розробкою рощовища.

Також, на думку Тараса Парфана, потрібно врахувати політичну складову, адже компанія – російська. Депутат не відкидає – можливо “Карпатнафтохім” свідомо не займається розробкою родовища, аби його не освоював український інвестор.

Тож за розірвання дозволу проголосували 64 з 118 депутатів.

Теги: