Івано-франківська письменниця презентувала свій перший містичний трилер

Автор: Людмила Баран

24 Aug, 2014 14:24

Поділитись публікацією
Івано-франківська письменниця презентувала свій перший містичний трилер

У книгарні “Є” 22 серпня відбулася презентація дебютного роману  Поліни Кулакової  “Я пам’ятатиму твоє обличчя”.

“Роман «Я пам’ятатиму твоє обличчя» – не просто страшна історія, щоб полоскотати нерви перед сном, а й драма втраченого кохання, самотності, пошук правди і боротьба зі злом. Це історія про те, що людина насправді набагато сильніша, аніж вона про себе думає”, – йдеться у передмові Поліни Кулакової до книжки.

На те, що авторка обрала  жанр трилера,  вплинуло її захоплення творчістю Стівена Кінга, Едгара Алана По та інших майстрів літератури жахів. Традиційні для жанру риси вона адаптувала до українських реалій. Для цього зверталася до джерел з судової медицини й криміналістики.

Головний герой роману Андрій після трагічної загибелі нареченої, щоб пережити біль від втрати, вирушає до  села. Однак, замість бажаного спокою, там на нього очікують моторошні пригоди.

Поліна Кулакова під час презентації розповіла, що центральний персонаж книжки наснився їй, коли вона хворіла і мала високу температуру. Крім того, в самому романі теж багато снів.

prezentacia 002

Інші персонажі роману, за словами письменниці, схожі на її знайомих. Тим, хто вже встиг прочитати книжку, дуже сподобалася її героїня судмедексперт Віра. Авторка зауважила, що якщо “Я памятатиму твоє обличчя” матиме успіх, то буде продовження з Вірою у головній ролі.

“Книжка має дуже багато позитивних відгуків у соцмережах”, – відзначив Василь Карп’юк, представник видавництва «Discursus», в якому вийшов роман. Сама авторка говорить, що до неї щодня у Фейсбуці додаються нові друзі, а на першій презентації книжки два тижні тому її боліла рука від роздавання автографів. На зустрічі 22 серпня в книгарні “Є” розкупили усі примірники роману.