Івано-франківська спортсменка в Росії встановила рекорд чемпіонату Європи (ВІДЕО)

20 Чер, 2015 22:12

Українські спортсменки Наталя Строгова, Наталя Погребняк, Вікторія Кащеєва, Христина Стуй (з Івано-Франківська) на командному чемпіонаті Європи з легкої атлетики в естафеті 4х100 встановили рекорд чемпіонатів Європи  з часом 42,50.

Про це повідомляє НОК України.

Командний чемпіонат Європи проходить у Чебоксарах (Чувашія, РФ).

Саме Христина Стуй з Івано-Франківська завершила естафету національної збірної. Після фінішу змагань, які транслювали у цілому світі, дівчина вигукнула на камеру “Слава Україні!”.

1. Україна – 42,50.

2. Росія – 42,99.

3. Німеччина – 43,21.

Росіянки Марія Пантелєєва, Ксенія Рижова, Єлизавета Демірова і Катерина Смирнова завоювали срібло. Трійку призерів замкнули німкені.

Як відомо, Христина Стуй разом з командою вже здобула золото Чемпіонату Європи з легкої атлетики.