Івано-Франківське КП “ЄРЦ” представило нові технологічні рішення

Автор: Вадим Войтик

18 Aug, 2014 22:19

Івано-Франківське КП “ЄРЦ” представило нові технологічні рішення

Від першого дня своєї роботи комунальне підприємство “Єдиний розрахунковий центр” активно використовує сучасні технології. Зокрема всі служби ЄРЦ пов’язані єдиним апаратно-програмним комплексом, аналогів якого в Україні немає.

Читайте також: Мер міста про реформу в комунальній сфері: Ми не повернемося в Радянський Союз

В спільній електронній онлайн базі працюють паспортисти, спеціалісти відділу по роботі зі споживачами, інженери, та контакт-центр. Тут же фахівці підприємства “Техноінфософт” розробили алгоритм автоматичного нарахування квартплати. Будь-які помилки, пов”язані з людським фактором, кажуть – неможливі.

Загалом на підприємстві усі процеси інтегровані і максимально прозорі. На он-лайн порталі ЄРЦ можна ознайомитися з планами робіт та виконаними заявками мешканців. Для зручності пошуку працює спеціальна мапа. А ще є можливість побачити актуальну базу стану будинків, розрахунків чи замовлень підрядників, або ж залишити проблемне запитання.

“Мінімізувати контакт з чиновниками, майстрами, інженерами – це є задача, яка стоїть перед свією держмашиною. + реалізовано це приблизно таким чином – неважливо, яким способом прийшла заявка на контакт-центр”, – стверджує Вадим Войтик, секретар наглядової ради КП “ЄРЦ”.

“Вона може прийти усно, письмово, з інтернет. Важливо, аби вона зайшла в цю єдину базу. В цій базі вона одразу ідентифікована, класифікована за проблемою і відразу пішла в роботу”.

Також днями завершилася оптимізація порталу для мобільних пристроїв. А наразі реалізується можливість смс сповіщення мешканців – до прикладу про проведення зборів чи успішно виконані роботи.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry