«Івано-Франківськгаз» планує встановити лічильників на 18 мільйонів гривень

Автор: Людмила Баран

19 Кві, 2016 22:19

«Івано-Франківськгаз» планує встановити лічильників на 18 мільйонів гривень

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердила бюджет інвестиційної програми для ПАТ «Івано-Франківськгаз» в сумі 36,24 млн грн. Левова частка цих коштів буде спрямована на забезпечення споживачів лічильниками газу.

Читайте також: «Івано-Франківськгаз» почне користування "ProZorro" із закупівлі паперу

Так, цьогоріч ПАТ «Івано-Франківськгаз» планує встановити індивідуальні прилади обліку на суму 3,82 млн грн., ще 14,86 млн. грн. передбачено на будинкові лічильники, повідомляє прес-служба компанії.

«Ініціатором програми по установці загальнобудинкових вузлів обліку споживання газу є НКРЕКП. Монтаж будинкових лічильників дозволить у короткий термін встановити точний облік витрат газу при обмеженому бюджеті. В той же час мешканці дому матимуть змогу сплачувати лише за газ, який реально використаний», – розповідає перший заступник голови правління ПАТ «Івано-Франківськгаз» Віталій Шульга.

Наразі прилади обліку встановлені у 93,3% споживачів області. До кінця року, за умови фінансування інвестиційної програми в повному обсязі, облікований газ споживатимуть ще 4 % домогосподарств, загалом понад 97%.

Пріоритетним напрямком інвестпрограми 2016 року є також модернізація газотранспортної системи. На ці роботи передбачено 17,56 млн. грн. Зокрема 9,19 млн. грн. – на ремонт, заміну та кільцювання мереж. Ще 8,37 млн. грн. – на ремонт обладнання на газорозподільчих та шафорозподільчих пунктах, впровадження дистанційного зняття показань газових лічильників.

 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...