Івано-Франківські депутати закликали колег з Києва тримати “духовні скріпи”

Автор: Застава Максим

07 Apr, 2023 20:33

Поділитись публікацією
Івано-Франківські депутати закликали колег з Києва тримати “духовні скріпи”

Депутати Івано-Франківської обласної та міської рад закликали голову Верховної Ради та голів депутатських фракцій не допустити ухвалення закону “Про інститут реєстрованих партнерств”.

Читайте також: Так не може бути: Аваков зізнався, що пішов у відставку через довибори на Прикарпатті (ВІДЕО)

Відповідні звернення виголосили під час сесій шостого і сьомого квітня відповідно, пише “Галка“.

Реагуючи на актуальні суспільно-політичні проблеми, обласна рада схвалила звернення щодо недопущення розгляду проєкту Закону України “Про інститут реєстрованих партнерств”.

“Хочу підтримати звернення, бо наші традиційні цінності побудовані на базі християнських цінностей. Питання християнства – це уникнення гріха. 

Ми, державотворці, не подаємо ж законопроєкти ті, які спонукають грішити. Наприклад, не подаємо проєкт з можливістю когось вбити, оббрехати, вкрасти. Гомосексуалізм – це те саме”, – коментує Олександр Шевченко, депутат обласної ради.

 Аналогічне звернення сьомого квітня підтримали й депутати міської ради.

“Вважаю неприпустимими будь-які законодавчі ініціативи, які несуть загрози для інституту сім’ї, для цінностей українського суспільства, його моральних і духовних засад. Українська традиційна сім‘я, яка базується на ШЛЮБІ ЧОЛОВІКА І ЖІНКИ — основа міцної Української Держави та її майбутнього розвитку.

Нинішня демографічна ситуація, визначена серед загроз національній безпеці. Ухвалення подібних законопроєктів — загроза для національних інтересів України”, – каже народна депутатка Оксана Савчук.