Івано-Франківський аеропорт вражає пустими приміщеннями (ФОТО)

Автор: Вадим Войтик

09 Чер, 2015 09:00

Поділитись публікацією
Івано-Франківський аеропорт вражає пустими приміщеннями (ФОТО)

Журналісти “Галки” учергове зафіксували запустіння Міжнародного аеропорту “Івано-Франківськ”, що наразі перебуває в користуванні приватної компанії. 

Читайте також: “Відкрийте добре очі й подивіться перелік”, – Світлана Онищук попросила облраду затвердити програму ремонту доріг. Депутати відмовили

Як раніше повідомляла “Галка”, Олександр Шевченко спільно з авіакомпанією МАУ хоче перевести авіарейси зі Львова до Івано-Франківська.

Ми хочемо з провідною українською авіакомпанією МАУ перевести авіарейси зі Львова до Івано-Франківська, і це вже майже вирішене питання. Ми готові надати компанії найвигідніші умови”, – цитувала Шевченка Фіртка.

Майновий комплекс “Міжнародний аеропорт Івано-Франківськ” було передано в концесію ТОВ “Скорзонера” за результатами укладеного в 2010 році договору. Крім Івано-Франківського аеропорту “Скорзонера” отримала в концесію летовища в Коломиї та Косові.

При цьому власне умови виконання концесії “Міжнародного аеропорту Івано-Франківськ” ТзОВ “Скорзонера” можуть вважатися комерційною таємницею.  Також концесіонер не сплачує в бюджет міста земельні платежі. Щорічні втрати Івано-Франківська, за деякими оцінками складають 711 тис. грн.

Втім, попри видимий занепад акропорту, сам народний депутат Олександр Шевченко неодноразово заявляв про розвиток аеропорту та близьку перспективу запуску нових рейсів. Востаннє така, так і не зреалізована обіцянка звучала в червні 2014 року.

“Хочу заявити, що всі розмови про те, що хтось заважає в Івано-Франківську працювати авіакомпаніям – повна нісенітниця. Я особисто в свій час писав листи з пропозиціями до всіх авіакомпаній, до лоу-костів, але в більшості випадків навідь відповіді не отримав. А ті хто каже про перешкоди – заявляю відповідально – приведіть в Івано-Франківськ хоча б один рейс – гарантую найвигідніші умови для авіакомпанії… Для наявності авіарейсів є лише одна перешкода – це платоспроможний попит“, – заявив рік по тому  Олександр Шевченко.