Івано-Франківський хлібокомбінат розширює асортимент продукції

Автор: Зелінська Таня

28 Січ, 2020 10:48

Івано-Франківський хлібокомбінат розширює асортимент продукції

Найбільше хлібопекарське підприємство Прикарпаття планує масштабне оновлення асортименту.

Після проведення досліджень, аналізу та отриманих пропозицій від споживачів керівництвом було прийнято рішення про введення ряду нових продуктів під ТМ «Цархліб».

На численні запити покупців Івано-Франківський хлібокомбінат почав виробляти бездріжджовий хліб. Через вміст поживних речовин, які надають сили та енергії, продукт отримав назву «Фітнес-мікс». Новинка вже у продажі в усіх фірмових точках «Цархліб»

Позитивна динаміка продажів хліба для тостів, а також постійне зростання споживчого попиту на нові смаки, підштовхнули команду підприємства до розширення лінійки тостових хлібів. Тепер під ТМ «ЦАРХЛІБ» у продажі є класичний Хліб «Для тостів», «Висівковий тост» (з пшеничними висівками) та Хліб «Для тостів «Фітнес» (з насінням льону, соняшника, кунжуту, пластівців вівсяних та сушеної моркви). Провівши додаткові маркетингові дослідження, було прийнято рішення про введення ще одного хліба для тостів, але іншого формату, більш зручнішого. «Європейський тост» – виріб, який відрізняється розмірами та вагою від класичних форм Хліба для тостів.

Найближчим часом планується запустити ще ряд нових хлібів, зокрема це буде «Зерновий скарб», «Покровський» та інші. Булочна група теж оновиться – у продаж надійдуть нові смачні рулети з різними начинками.

А для всіх любителів похрумтіти Івано-Франківський хлібокомбінат підготував смачні новинки – хлібні палички GRISSINI. Нові смаки продовжили ряд вже улюблених багатьма споживачами хлібних паличок з цибулею та з кмином. На всю лінійку Grissini розроблено нову більш зручну упаковку. Запашні новинки зі смаком прованських трав чи зі смаком томату і базиліку обов’язково знайдуть своїх шанувальників.

Також незабаром планується оновлення кондитерських виробів. На даний момент ведеться робота над розробкою нових видів тортів, тістечок, печива та інших смаколиків.

Підприємство активно працює над оновленням всього асортименту. Власна контрольно-виробнича лабораторія, оснащена сучасним устаткуванням, здійснює технохімічний контроль якості основної і додаткової сировини та готової продукції.

Нагадаємо, ТДВ «Івано-Франківський хлібокомбінат» – найбільше хлібопекарське підприємство на Прикарпатті, лідер по виробництву хлібобулочних виробів в Івано-Франківській області. Підприємство випускає продукцію під торговою маркою «Цархліб», входить до складу холдингу «Хлібні інвестиції», який є одним з найбільших українських холдингів з виробництва хлібопродуктів.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...