Івано-Франківський локомотиворемонтний завод зберіг усі соціальні стандарти та виплати на рівні минулого року

Автор: Вадим Войтик

16 Кві, 2014 10:16

Поділитись публікацією
Івано-Франківський локомотиворемонтний завод зберіг усі соціальні стандарти та виплати на рівні минулого року
Локомотиворемонтний завод

На Івано-Франківському локомотиворемонтному заводі відбулася конференція щодо підписання колективного договору між адміністрацією та профспілкою від імені працівників заводу.З доповіддю про виконання умов колективного договору виступив голова правління Ярослав Ленів, який доповів присутнім, що всі зобов’язання по колективному договору за минулий рік виконані. Івано-Франківський локомотиворемонтний завод за 12 місяців 2013 року виготовив продукції на 30,4% більше ніж у 2012 році, а показник реалізації продукції зріс також на 9,6% у порівнянні з тим же періодом. Середньомісячна зарплата також зросла на 20,3%.

Беручи до уваги такі позитивні тенденції, а також зважаючи на сьогоднішні економічні умови які склалися в країні, керівництво заводу вирішило не економити на здоров’ї та соціальних стандартах своїх працівників, а тому вирішили не скорочувати, а зберегти усі соціальні стандарти та виплати на рівні минулого року. А це виплата соціальних пільг працівникам, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи, воїнам афганцям, ветеранам війни, матеріальна допомога на оздоровлення та відпустки. Проводяться медичні обстеження працівників заводу за кошти ПрАТ.

Прийнято рішення в цьому році облаштувати спортивний майданчик на території заводу для проведення заводських змагань з легкої атлетики, міні футболу та волейболу між цехами та дільницями заводу. Також у планах керівництва – завершити ремонт спортзалу.Щодо відпочинку та оздоровлення працюючих та членів їх сімей, то минулого року, працівники заводу відпочивали в курортних закладах Трускавця, Хмільника, Черче. Діти працівників заводу відпочивали на березі чорного моря в Херсонській області. А для самих працівників було організовано поїздки в Солотвино на солені озера та на Яблуницький перевал, а також по історичних та культурних місцях західних областей України. Тому незважаючи на важкі економічні умови, керівництво та профспілка заводу прийняли рішення – продовжити роботу щодо забезпечення соціальних гарантій для працюючих.

Паралелі, 16 Квітня 2014

Читайте також: У березні мали б почати роботи, — Марцінків про відновлення пішохідного моста на Пасічну