Івано-франківський ресторан визнали найкращим в Україні

Автор: Людмила Баран

11 Сер, 2014 19:24

Поділитись публікацією
Івано-франківський ресторан визнали найкращим в Україні

Ресторан “Fabbrica”, розташований в Івано-Франківську, випередив київські, одеські та львівські заклади.

Ekonomika Communication Hub і портал Delo.UA підвели підсумки “Рейтингу рестораторів”, учасниками якого стали понад 70 закладів, що відкрилися в Україну з червня 2013 року по червень 2014.

Головний приз “Кращий ресторатор” виграла команда, яка створила в Івано-Франківську заклад “Fabbrica”. Це Юрко Филюк, Олександр та Аліна Токмиленко, Антоніна Носко, власники компанії “23 Ресторани”, яким також належать івано-франківські “Мануфактура”, “Веранда”, “Говорить Івано-Франківськ” та “Delikacia”.

Переможця номінації “Кращий ресторатор” визначили за підсумками двох голосувань, що проходили паралельно. Перше – народне (30% у загальній оцінці), проходило в форматі онлайн на порталі Delo.UA. Друге – голосування професіоналів (70% у загальній оцінці).

Свої оцінки новим закладам поставили 20 активних гравців ресторанного ринку. , котра відкрила ресторан Fabbrica (Івано-Франківськ) – Юрко Філюк, Олександр та Аліна Токмиленко, Антоніна Носко (компанія “23 Ресторани”) Fabbrica – італійський ресторан з українськими продуктами від місцевих фермерів. По п’ятницях і суботах тут обов’язково танцюють.

“Fabbrica” стала “Кращим рестораном на думку експертів”. Івано-франківці здобули перемогу майже в усіх окремих номінаціях – “Найкраща атмосфера”, “Найпривітніший”, “Найоптимальніший за ціною”, “Найбільш екологічний”.

Але одну номінацію їм все-таки довелося поступитися – “Найраща кухня”. Тут виграв володар Гран-прі – грузинський ресторан “Шоті”. У ТОП-5 “Рейтингу рестораторів-2014” окрім лідируючої трійки – Fabbrica (Івано-Франківськ), “Шоті” (Київ) і The Burger (Київ), увійшли львівська “Шампанер Х & Х” Вадкеса Арзуманяна і київський Vinsanto Wine bar. Нагородження переможців відбудеться в жовтні в рамках фестивалю Made in Ukraine.