“Івано-Франківську дуже пощастило”, – директор з інформаційних технологій “ПриватБанку” про надання адмінпослуг в онлайні (ФОТО)

Автор: Борис Марія

27 Січ, 2016 16:46

Поділитись публікацією
“Івано-Франківську дуже пощастило”, – директор з інформаційних технологій “ПриватБанку” про надання адмінпослуг в онлайні (ФОТО)

Сьогодні, 27 січня, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків зустрівся з директором з інформаційних технологій “ПриватБанку” Дмитром Дубілетом. 

Читайте також: В УГКЦ підтвердили, що не будуватимуть у сквері біля озера, а хочуть поруч: активісти не схвалили (ФОТО)

Вони вперше в Україні в електронному варіанті підписали Меморандум про співробітництво та партнерство у сфері надання адміністративних послуг.

Керівник Центру надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська Богдан Питель зауважив, що це сприятиме розширенню сфери надання адмінпослуг в режимі онлайн. Майже 400 міст України залучені до проекту, коли індентфікація клієнта проходить за системою BankID: клієнт вводить логін і пароль, банківська установа передає паспортні відомості про людину тому чи іншому державному органу й проводиться замовлення адміністративних послуг.

“Ми узаконили і розширили спектр співпраці. Якщо зараз у Івано-Франківську доступні до 50 адмінпослуг, а тепер їх буде більше”, – сказав він.

Очільник міста Руслан Марцінків зауважив, що нещодавно у місті запровадили можливість подання документів та отримання інформації про призначення субсидій в режимі он-лайн.

“Приємно, що ми рухаємося у цьому напрямку. Не все так добре, як хотілося б, але багато зроблено. Тільки з серпня по грудень нами вже надано 516 онлайн-послуг. Наразі мешканцям міста доступні 13 адмінпослуг і 54 послуги по області”, – додав він.

Директор з інформаційних технологій “ПриватБанку” Дмитро Дубілет сказав, що наше місто у сфері надання адміністративних послуг досягнуло високого рівня.

“Я вважаю, що Івано-Франківську дуже пощастило. У вас є чудовий сайт, чудовий портал. Ви одні з перших приєдналися до системи BankID, який дозволяє громадянам споживати електронні сервіси міськради. Не треба кудись йти, займати черги. Це дуже круто”, – прокоментував він.

Також пан Дмитро сьогодні розповість іванофранківцям про портал державних послуг iGov.