Іванофранківець претендує на «Медичний Оскар»

Автор: Турій Роман

08 Сер, 2019 13:05

Іванофранківець претендує на «Медичний Оскар»

Завідувач відділення судинної хірургії обласної клінічної лікарні Володимир Гінчицький – серед номінантів на Орден Святого Пантелеймона.

Це громадська відзнака, яка має професійно-фахову спрямованість і присуджується за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров’я.

Володимир Гінчицький серед найкращих цього року у номінації – за «досягнення у міжнародному співробітництві в охороні здоров’я».

Довідка : Володимир Гінчицький з 2003 року працює судинним xiрургом в Iвано-Франківській обласній клінічній лікарні. Він є лікарем вищої кваліфікаційної категорії, завідувачем відділення судинної хірургії обласної клінічної лікарні, активний діяч асоціації хірургів області.

Постійно працює над підвищенням профеcійного рівня судинного хірурга. Тож у відділенні судинної хірургії під його керівництвом розширюється об’єм хірургічних операцій та введення нових методик ендоваскулярних втручань.

Володимир Гінчицький є співавтором 15 наукових статей. Брав активну участь в підготовці та підписанні Угоди про співпрацю між Iвано-Франківською обласною клінічною лікарнею (Україна) та Краківською спеціалізованою лікарнею імені Івана Павла ІІ(Республіка Польща). Пеpiодично проходить стажування та вивчає новітні методики лікування хворих в клініках Європи.

Отримані знання та навики активно впроваджує в лікувально- діагностичну роботу по наданню допомоги хворим із судинною паталогією. В рамках підписаної Угоди займається організацією стажування лікарів обласної лікарні в Краківській спеціалізованій лікарні (Польща). Крім того, виступає співорганізатором українсько-польських конференцій.
Працює в напрямку отримання міжнародної гуманітарної допомоги від європейських партнерів.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 3
  • like
3
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...