Іванофранківці можуть укласти новий договір на постачання газу вдома

Автор: Людмила Баран

29 Січ, 2016 16:43

Іванофранківці можуть укласти новий договір на  постачання газу вдома

Урядовці зобов’язали споживачів  укласти нові договори на постачання газу. У ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» вирішили спростити цю процедуру.

У січні мешканці Івано-Франківщини разом із рахунком за газ отримають Заяву-приєднання до умов договору постачання природного газу, а також інформаційний лист з роз’ясненнями від ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут», повідомляє прес-служба  компанії.

Споживачам необхідно підписати заяву та повернути ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» у зручний для себе спосіб: надіслати поштою, залишити в абонентських службах, або передати контролеру під час його візиту. Передати підписаний документ газопостачальному підприємству можна впродовж наступних кількох місяців.

Інформацію як заповнити Заяву-приєднання можна знайти на сайті постачальної компаніїза цим посиланням – https://ifgaszbut.104.ua/ua/Info-for-consumers/id/jak-pravilno-zapovniti-zajavu-prijednannja-do-umov-16944

Перед підписанням Заяви-приєднання, необхідно уважно перевірити свої персональні дані.

У разі наявності зауважень до персональних даних, споживачу необхідно звернутись до своїх районних відділів реалізації або дільниць ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» та повідомити зміни надавши підтверджуючі документи.

«З умовами договору усі бажаючі можуть ознайомитися на офіційному сайті нашого підприємства – ifgaszbut.104.ua в розділі «Договір постачання побутовим споживачам». При необхідності, взірець договору можна завантажити та роздрукувати. Окрім того, документ опублікований в офіційному виданні – обласній газеті «Галичина» №195-196 від 31 грудня 2015 р.», – пояснює керівник ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» Юрій Пилипів.

Детальнішу  інформацію можна отримати в «Особистому кабінеті» на сайті 104.ua або звернувшись до  Контакт-центру за номером 0342 76 63 04.

Як повідомлялося, з 1 липня 2015 року ПАТ «Івано-Франківськгазу» анульовано  ліцензію щодо надання послуг з газопостачання всім категоріям споживачів. Для споживачів Івано-Франківської області, постачальником газу призначено підприємство ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут», з яким слід укласти договір.

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...