Іванофранківці поділилися враженнями від роботи нових патрульних поліцейських (ФОТО)

Автор: Борис Марія

03 Feb, 2016 13:30

Поділитись публікацією
Іванофранківці поділилися враженнями від роботи нових патрульних поліцейських (ФОТО)

31 січня у Івано-Франківську розпочала працювати нова патрульна поліція. Місцеві мешканці розповіли  “Галці”, чи побачили вони зміни, відколи полісмени патрулюють на вулицях міста.

Враження різні. Дехто переконаний, що спочатку зміни будуть позитивними, а потім порушники візьмуться за старе. Інші вважають, що покращення будуть, коли полісмени адаптуються до роботи. Як кажуть, поживемо – побачимо.

Люди про поліцію-0436

Андрій Гапоненко, працює у Фонді соціального страхування від нещасних випадків на виробництві

“Поліція працює ще недовго, від недільної ночі. Але зміни є, бо мене патрульний зупинив, коли я переходив дорогу не у встановленому місці. Зробив зауваження. Хоча зробив це під знаком «Зупинка заборонена», де стояло багато машин. Та думаю, що не варто чекати великих змін, бо люди нові, молоді, робота для них також нова. Для декого це перша професія. Треба почекати декілька місяців, тоді оцінимо”.

Юля Михайловська, молода мама

“Помітно шапочки автомобілів, які світяться. Але не знаю, чи є якісь зміни. Спочатку люди будуть їх боятися, а потім буде як колись”.

Люди про поліцію-0420

Петро Гамагін, полковник

“Де ви бачите зараз поліцію? Тут банк замінували, то де вони були? Не бачив нікого. Була пожежна машина. Чому поліція там не стояла і не направляла людей туди, куди треба? Тільки стрічка була натягнута, а люди проходили як хотіли.

Нова поліція у Івано-Франківську сьогодні не працює. От вони не мають права включати мигалки, поки не їдуть на виконання завдання. Тільки недавно оштрафували на 50 гривень одну жінку, яка проїхала на червоне світло”.

Люди про поліцію-0442

Юля Василишин, студентка

“Змін не бачу ніяких. От сьогодні йшла попри вокзал, там стояло багато людей, які курили. Це не дуже хороший приклад.  За поведінку водіїв сказати нічого не можу. Надіюся на зміни, але не думаю, що вони будуть. Деяким людям байдуже, чи поліція виконує свої обов’язки”.

Люди про поліцію-0432

Іван Кіндрат, інспектор

“Як корки були, так і є. Хто де хоче, там і зупиняється. У кого страх був, у того він залишився. У кого не було, то  тут нова поліція нічого не зробить”.

Люди про поліцію-0425

Микола Лаврович, працівник Пенсійного фонду

“Бачу поліцейських час від часу, коли проїжджають по дорозі. Коли їх водії бачать, то не порушують. Тільки машина проїде, то продовжують. Водії акуратніше їздити не почали. Прогнозую покращення, але ненадовго”.

Люди про поліцію-0429

Алла Бойчук, викладач

“Поліцейських на дорогах дуже часто бачимо. Чи є зміни,  читаю в різних інтернет-виданнях. Сама з поліцією не стикалася. На автомобілях не їздимо, тому не помічаємо, чи менше почали водії порушувати. Віримо у краще”.

Люди про поліцію-0445

Іван Тихонюк, студент

“Помітили, що багато поліції по Івано-Франківську. Це добре, бо люди стримують себе, менше порушують. Наприклад, біля універмагу пішоходи часто переходять дорогу на червоне. А коли є поліція, то люди адекватно себе поводять. Франківці стали більш культурними через те, що їх можуть оштрафувати. А як буде потім – побачимо, бо все змінюється”.