Перехожі іванофранківці розповіли, що думають про офшори Петра Порошенка (ФОТО)

Автор: Борис Марія

07 Кві, 2016 15:07

Поділитись публікацією
Перехожі іванофранківці розповіли, що думають про офшори Петра Порошенка (ФОТО)

Нещодавно стало відомо, що президент України Петро Порошенко створив власні офшорні компанії. Цей факт викликав бурхливі дискусії. Одні кажуть, що це очевидна втеча від оподаткування, інші вірять, що президент так готується до продажу компанії ” Roshen”.

Читайте також: Волонтери придбали обладнання для машин швидкої допомоги, які рятуватимуть бійців на фронті (ФОТО)

Тож «Галка» запитала у Івано-Франківців, що вони думають з цього приводу. Оцінюють переважно негативно.

Люди, Опитування, ОФшори-5535

Мирон, пенсіонер

«Треба, щоб президент допомагав народу, а у нас робиться все для того, щоб людей принизити, обкласти податками. Ситуація з офшорами – це не є гідний вчинок президента, це ганьба, позор. Він має написати заяву на звільнення. Те, що він балакає англійською нічого не означає. Не правда, що він ніби-то «Roshen» хоче продати».

Іван, працює у банківській сфері

«Можливо він хотів дійсно створити той «сліпий траст», створював всі передумови. А можливо від оподаткування хоче ухилитися. Як публічну особа, яка має боротися із корупцією, говорить про потребу деолігархізації, то не підтримую це. Хоча, я його підтримав на виборах і зараз кращих кандидатів на посаду президента я не бачу».

Люди, Опитування, ОФшори-5539

Зоя Західна, працює у банківській сфері

«Негативно до цього відношуся. Гроші мають працювати в Україні, на нашу економіку. Не вірю, що він хоче передати «Roshen». Це має бути офіційно. Президент має бути незаангажованою людиною, яка не пов’язана з бізнесом».

Люди, Опитування, ОФшори-5544

Ігор Лучко, викладач

«Негарно виглядає, коли президент таке робить. Думаю, що він все таки ухиляється від податків. І так рейтинг низький, а так ще більше довіра впаде».

Люди, Опитування, ОФшори-5554

Василина Гнатишин, студентка

«Думки про офшори президента негативні. Думаю,він хоче «сплавити» ту компанію, щоб виглядати хорошою людиною. Він хоче зробити так, щоб ніхто не знав, що він керує «Roshen»».

Люди, Опитування, ОФшори-5545

Дмитро Дутка, іванофранківець

«Погано ставлюся до цього. Він ховається від податків. Президенту таке не личить. Це показник того, як він нашою країною керує. Це підстава, щоб він не був очільником країни».

Іван Атаманюк, працює у медичній сфері

«Наскільки я знаю, там створюється комісія, яка щодо цієї справи проведе розслідування. Тоді поговоримо. Треба розібратися».

Люди, Опитування, ОФшори-5557

Оксана Іванків, пенсіонерка

«Негативну цю ситуацію оцінюю. Ви бачите, як ми живемо, а вони таке роблять. Мені здається, що він собі хоче зробити добре, а не «Roshen» віддати. Я думаю як більшість – він не гідний президент».

Василь Франківець, заробітчанин

«Ніхто нічого не поміняє. Я з друзями були на Майдані, тоді владу треба було розстріляти і так три покоління. Тоді б офшорів у них не було. Хіба у таких як Коломойський, олігархів, які своїми руками, головою заробили гроші.

Порошенко хоче втекти від податків, раз. Він розумний, два, свої гроші нікому не подарує і не дасть нікому ними володіти. З юридичної точки зору він правильно зробив, якщо все таки передав «Roshen» іншим людям у володіння. Але всі розуміють, що де-юре воно знаходиться у володінні інших людей , а де-факто – це його бізнес».

Люди, Опитування, ОФшори-5568

Оксана Кедик, бухгалтер

«Коли він йшов на президента, то обіцяв продати бізнес, а не переводити у офшори. Тим більше під час війни. Де він був до тепер? Щодо створення передумов для передачі «Roshen», то це стовідсоткова брехня».

Ігор, приватний підприємець

«Якщо він є мій президент , не платить податки, то чому хоче, що це робив. Якби хотів продати «Roshen», то він би це зробив. Люди досить грамотні, що зрозуміти – це брехня. А він хоче обманювати цілий світ. Навіть йде до Меркель щось просити, мільярдер каже їй «ви нам дайте»».

Люди, Опитування, ОФшори-5562

Остап Павлюк, займається бізнесом та фінансами

«Я не до кінця обізнаний у цьому. Тут може бути багато варіантів, адже офшори є різні – чорні, білі, сірі. Питання, де він це відкрив. Насправді, він як бізнесмен має право робити такі речі,  а як президент – ні. Ніяк не може виконати свою обіцянку та продати «Roshen». Але це не має відношення до кожного з нас, ми маємо робити щось, щоб покращити своє життя, а не слідкувати за тим, що роблять інші люди».