Іванофранківці розпродаватимуть свої речі для допомоги військовим

Автор: Людмила Баран

01 Aug, 2014 12:13

Поділитись публікацією
Іванофранківці розпродаватимуть свої речі для допомоги військовим

У неділю, 3 серпня, відбудеться “Франківський патріотичний ярмарок”, на який можна принести на продаж речі, яких не шкода, і придбати ті, які зацікавлять. 

Подібні акції вже відбувалися в багатьох містах України. В Івано-Франкіську її організовує Молодіжний міськвиконком спільно з групою “Свій за свого”.

“Потроху наша група “Свій за Свого” перетворюється у патріотичний рух. Приємно, що ми плідно співпрацюємо з різними організаціями. Копійка до копійки – так треба збирати кошти. Подібні акції не потребують великих затрат,але дозволяють акумулювати багато коштів. Зараз вони постійно потрібні. Найбільш необхідні речі для армії  – оптика, засоби радіозв’язку – тактичні речі, які так просто не купиш у супермаркеті”, – розповіла на пре-конференції Лідія Анушкевичус, представниця проекту “Свій за свого”.

На “Франківському патріотичному ярмарку” продаватимуть сувеніри, книги, одяг, харчі, рукодільні вироби та інші речі. Пригощатимуть лимонадом, узваром і солодощами. Також можна буде придбати жовто-сині бантики, які висіли на міській новорічній ялинці.

Усі охочі взяти участь в ярмарку  можуть приносити речі до приміщення виконавчого комітету міської ради, або зразу в день ярмарку. Вони мають бути хорошої якості. Їх продаватимуть за невисокими цінами.

Ярмарок почнеться о 16 год 3 серпня біля стоматкорпусу на вулиці Незалежності.  О 17 год там же розпочнеться концерт івано-франківських музикантів у рамках благодійного проекту “Арт для армії”.