Іванофранківці стали призерами Чемпіонату Європи з кікбоксингу

Автор: Турій Роман

25 Лис, 2014 20:34

У місті Маріборі, що у Словенії,  завершилася континентальна першість із кікбоксингу “WAKO”.

У складі збірної України двоє іванофранківців вибороли призові місця. Обидві нагороди були здобуті у лайт-контакті.

У вазі до 79 кг срібним призером Європи став Іван Грищук. У фіналі наш спортсмен поступився болгарину Емануїлу Дімітрову.

За крок до титулу чемпіона Європи зупинився й Артем Белов. У фіналі франківчанин (84 кг), як і його колега (79 кг), не зміг здолати болгарського кікбоксера Д’юка Нвамеру.

Зазначимо, що Грищук й Белов – цьогорічні чемпіони України, нагадує “Галицький кореспондент“.

Турнір у Словенії став відбірковим на всесвітні ігри. Загалом у ньому взяли участь 564 кікбоксери з 33 країн континенту.