Іванофранківців запрошують на Фестиваль дитячого дозвілля

Автор: Турій Роман

17 Вер, 2014 17:10

Іванофранківців запрошують на Фестиваль дитячого дозвілля

21 вересня на Вічевому майдані Івано-Франківська вдруге відбудеться Фестиваль дитячого дозвілля. З 11.00 до 16.00 батьки та діти зможуть побачити більшість гуртків по роботі з дітьми, які діють у Івано-Франківську.

Читайте також: Депутати ліквідували МРІЦ, який не зміг побороти незаконну рекламу в місті

Організаторами фестивалю є КП ІФМРІЦ та Міський центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання.

«Навколо дуже багато негативу, але дитинство у наших дітей забирати не можна. Як і рік тому, ми хочемо забрати дітей від комп’ютерів, показати їм, як весело, цікаво та змістовно можна проводити вільний час», – розповідає організатор фестивалю, директор КП ІФМРІЦ Вікторія Шахоріна.

Минулорічний фестиваль показав, що у Івано-Франківську дуже багато різноманітних гуртків та студій: спортивних, вокальних, мистецьких. Діти можуть навчитися бойовим мистецтвам, гімнастиці, танцям, вокалу, ракетобудуванню, робототехніці, ліпці з глини, квілінгу, карвінгу, малюванню, тощо.

«Цього дня відзначають Всесвітній день миру. Тому тематика цьогорічного фестивалю є патріотичною, у зв’язку з подіями, які відбуваються в Україні. Ми звернулися до наших юних артистів, щоб вони виступили на святі з патріотичними піснями і танцями. А також діти матимуть на собі синьо-жовті стрічки», – каже заступник директора КП ІФМРІЦ Зоряна Підхомна.

У програмі фестивалю – презентації та майстер-класи дитячих студій, показові виступи спортивних шкіл, танцювальних та вокальних студій, цікавинки творчих майстерень, міні-зоопарк.

Відбуватиметься безліч конкурсів та розваг, благодійний ярмарок «Дитяче милосердя», виставка моделей літаків, запуск ракет, дитячий брейн-ринг на тему історії України. Усі активні учасники свята отримають подарунки.

Організатори фестивалю дитячого дозвілля запрошують усіх мешканців міста прийти 21 вересня на Вічевий майдан і долучитися до свята. Адже це унікальна змога для кожної дитини спробувати свої сили в найрізноманітніших сферах спорту чи мистецтва і знайти заняття для душі.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...