Іванофранківцям презентували фільм про війну на сході “Добровольці Божої чоти” (ФОТО)

Автор: Турій Роман

11 Feb, 2015 15:41

Поділитись публікацією
Іванофранківцям презентували фільм про війну на сході “Добровольці Божої чоти” (ФОТО)

Український режисер Леонід Кантер завітав до Івано-Франківська з прем’єрою документального фільму про воєнні події на сході “Добровольці Божої чоти”.

Фільм присвячений бійцям Добровольчого українського корпусу «Правий сектор». Зйомки велися у зоні бойових дій, у тому числі в селі Пісках та Донецькому аеропорті.

Режисери стрічки – Іван Ясній та Леонід Кантер, який вже представляв у Івано-Франківську фільм “Війна за свій рахунок”. Музику до “Добровольців” створював відомий гурт “Кому вниз” та Олексій Бик. На презентацію стрічки до Івано-Франківська разом з Леонідом Кантером завітав боєць з Ковеля з позивним Данте.

“У кінотеатрах Тернополя, Львову і Луцька “Добровольці Божої чоти” замінили популярні стрічки в прайм-тайм”, – розповів Леонід Кантер.

“Складно було монтувати стрічку – щодня повертатися в коридори аеропорту, бачити обличчя ранених, тих, кого нині немає вже в живих”. – додав Леонід.

Найближчим часом фільм буде показано в Італії. Згодом в Польщі, Франції.

“Ми поставили за мету відправити “Добровольці Божої чоти” на 100 кінофестивалів”, – повідомив Леонід Кантер.

Режисери хочуть таким способом через фестивалі достукатися до інших країн і пояснити, що саме відбувається на війні в Україні.

 Фото Юрій Гриньків\Galka.if.ua