Іванофранківцям розкажуть про нюанси бігу взимку

Автор: Турій Роман

24 Лис, 2014 16:45

Поділитись публікацією
Іванофранківцям розкажуть про нюанси бігу взимку

У середу, 26 листопада, о 19:00 год в антикафе “Stantsiya” відбудеться зустріч з марафонцями Дмитром Коваленком та  Павлом Уваровим, які розкажуть іванофранківцям про те, як правильно тренуватися в зимовий сезон.

“Для всіх, у кого виникають купа питань щодо тренувань зимою, як поєднувати сім’ю, роботу та спорт, кому бракує мотивації і натхнення, а ще для тих, хто вагається, чи готувати костюм на зимове бігове свято Коляда Run. Будемо розмовляти і розвіювати сумніви”, – закликають організатори акції.

Організатори обіцяють розповісти про те, як правильно тренуватися в зимовий сезон, як регулярно тренуватися, ефективно працювати і  бути хорошими батьками. а також як знайти мотивацію, щоб вранці прокинутися на пробіжку.

ДОВІДКА: Дмитро Коваленко – співзасновник інтернет-ресурсу про біг Ногибоги, марафонець, триатлет, спортивний фотограф, підприємець та партнер відео-продакшн студії 16on9.

Павло Уваров – марафонець, співзасновник та редактор інтернет-журналу про біг “Ногибоги”, менеджер проектів Football.ua та iSport.ua.

 

c--R6rwsg60