Із блок-посту, на якому майорів синьо-жовтий прапор, айдарівців накрили нещадним вогнем

Автор: Турій Роман

11 Sep, 2014 07:37

Поділитись публікацією
Із блок-посту, на якому майорів синьо-жовтий прапор, айдарівців накрили нещадним вогнем

На блок-посту за поворотом на Кольорові піски розташований блок-пост. Саме до нього під’їхали дві машини із бійцями «Айдару». В одній було дванадцять чоловік, в іншій – одинадцять. Це були групи Гризлі і Термінатора.

Блок-пост не викликав тривоги, адже на ньому майорів синьо-жовтий стяг.

«Термінатор, як командир групи, вийшов з машини і підійшов до постового. На питання постового: «Хто такі?» Відповів «Ми – Айдар». «Айдар!» – Крикнув постовий і одночасно весь блок-пост відкрив вогонь по машині наших бійців. Інші бійці стали вискакувати з вантажівки. Кузов вибухнув і спалахнув через прострелений бензобак і детонуючі боєприпасів», – про це повідомляють на офіційній сторінці «Айдару» у Фейсбуці.

Бійці, які вижили, відступали в «зеленку» і поля соняшників. Згодом, тіла окремих бійців знайшли в полі зі слідами знущання.

Один із бійців зумів дістатися до бійців 80-ї бригади, які колоною йшли з Металіста, і розповів їм про все це. Десантники кинулись на допомогу і вступили у бій.

«80-ки підбили танк і БТР противника, зруйнували споруди блок-поста, проїхавши по ньому, і пройшли далі, в напрямку м.Щастя», – відзначають в «Айдарі».

Бій пройшов 5 вересня, буквально за дві-три години до оголошення перемир’я. Про нього не розповідали, аби не зірвати перемовини з бойовиками, про видачу тіл загиблих та обмін полоненими. Перемовників – маму Таню та священика терористи не віддали, за попередньою інформацією їх вивезли в Луганськ.

Терористи все ж віддали тіла загиблих, які знаходяться у жахливому стані. Експертиза встановила, що мова йде про останки 33 бійців.