Йде руйнування основ демократії: франківські активісти просять краян захистити Порошенка від переслідування (ФОТО)

Автор: Турій Роман

14 Jan, 2022 13:33

Поділитись публікацією
Йде руйнування основ демократії: франківські активісти просять краян захистити Порошенка від переслідування (ФОТО)

14 січня громадські активісти Прикарпаття виступили на брифінгу та закликали краян не бути байдужими щодо переслідування п’ятого президента України Петра Порошенка. 

Читайте також: Для людей з вадами зору провели екскурсію галереєю Прикарпатського університету (ФОТО)

Нагадаємо, Петра Порошенка підозрюють у держзраді та сприянні терористичній організації – ДБРСуд арештував все майно Порошенка у справі про держзраду.

У понеділок, 17 січня, до Києва з відрядження прибуває п’ятий президент України Петро Порошенко. З Франківська до столиці збирається делегація на акцію проти переслідування опозиції та наступу на демократію.

Олег Федянін, очільник ГО “Справа громад” вважає, що в країні йде боротьба з опозицією, та намір зробити з українців малоросів.

“Ми зараз бачимо лише частину системної робити, яку робить влада, яка направлена на знищення лідера опозиції, людини, яка є єдиним інструментом, яка може протистояти “зеленій владі”. Вважаю, це дуже нерозважливий крок влади. Ми вважаємо, що це неприпустимо, ми підтримуємо Петра Олексійовича, як людину, яка продовжує боронити Україну від російської агресії”, – каже Федянін.

Громадська активістка, заслужена журналістка України, письменниця Ольга Бабій каже, що всі кроки щодо переслідування Петра Порошенка – не випадкові, а добре сплановані і координовані.

“Маємо владу, яка вже не чує українців. Вона некомпетентна, чи виконує вказівки Кремля? Громадянське суспільство не може бути байдужим. Я добре пам’ятаю всі Майдани. Нам сьогодні знову повертають тих, кого ми виганяли від влади, але були занадто чемні. Йде руйнування основ демократії. Я не хочу, аби мій народ знову мовчав. Те, що відбувається з Порошенком, це не тільки з ним, а й з усім суспільтсвом. Вони намагаються владу Путіна тут, в Україні”, – каже Бабій.

Волонтер, військовий медик Володимир Туркін вважає, що в країні хочуть усунити єдину людину, котра може організувати відсіч російському агресору.

“Ми боремося за свою свободу вже 400 років. І коли кажуть, що Порошенко зрадник – хіба для тих, хто хоче відновлення Радянського союзу, бо він не дає це зробити. Бо люди, які це пред’являють йому звинувачення – вважають українців за нецінних людей. Порошенко це та єдина людина, яка може об’єднати українців перед ворогом. Тому його хочуть ув’язнити. Якщо не відстоїмо Порошенка, ми не будемо мати людини, яка зможе протидіяти війні і агресору. По-суті, це один з ключових моментів, якого вони хочуть досягнути”, – вважає активіст.

Молодь теж не може залишитися осторонь переслідування Петра Порошенка, запевняє Василь Сидорак, заступник керівника “Солідарної Молоді Прикарпаття”.

“Молодь є, була і буде ініціатором змін у державі. Ми проти вибіркових судів і переслідування опозиції. 17 січня ми їдемо командою до Києва, аби захистити своє європейське майбутнє”, – запевняє Сидорак.

Учасники брифінгу закликали прикарпаців долучитися до акції захисту п’ятого президента Петра Порошенка 17 січня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Будемо захищати наш європейський вибір”: франківці поїдуть до столиці зустрічати Порошенка