Кабінет офтальмології осучаснили у франківській поліклініці №5 (ФОТО)

Автор: Застава Максим

17 Nov, 2022 17:06

Поділитись публікацією
Кабінет офтальмології осучаснили у франківській поліклініці №5 (ФОТО)

В Івано-Франківській міській поліклініці №5 відкрили оновлений кабінет офтальмології з сучасним обладнанням.

Читайте також: 7,5 млн щомісяця готівкою: чергові технології підкупу від Марцінківа, - думка (ВІДЕО)

Про це йдеться на сайті міського голови.

«Не всі можуть собі дозволити піти у приватну клініку, заплатити там гроші. А в нас є можливість звернутися будь-кому, хто має укладену декларацію з лікарем-терапевтом, отримати від нього електронне скерування, записатися в електронну чергу і пройти тут всі обстеження на сучасному обладнанні.

Направду цей кабінет був дуже важливим для мешканців нашого міста, бо є велика кількість захворювань очей, які потребують постійного спостереження, лікування, корекції. Чим краще, точніше обладнання – тим краще можна підібрати лікування, нові методи, діагностувати складні захворювання на різних стадіях і запобігати їхньому розвитку. Тому це великий крок офтальмологів, поліклініки міста», – говорить директор Структурного підрозділу “Міська поліклініка №5” Олег Мельник.

За словами Ольги Савчук, директора КНП «Центр первинної медичної і консультативно-діагностичної допомоги Івано-Франківської міської ради», такий офтальмологічний кабінет потрібен у кожній поліклініці. Тепер, у 5 поліклініці, він став практично еталонним.

«Ми складаємо конкуренцію приватним закладам. Це наша основна мета. На сьогодні цей кабінет за своїм устаткуванням відповідає будь-якому приватному. Тут зроблений ремонт за 200 тисяч гривень і на 600 тисяч за власні кошти закуплене обладнання. Тут є сучасна електронна таблиця для визначення зору. Плануємо, щоб у кожній поліклініці нашого міста така таблиця була. І будемо надавати таку саму медичну допомогу безплатно. Тому що у нас пацієнти отримують допомогу за електронними скеруваннями, маємо укладений договір з Національною службою здоров’я і відповідно всі обстеження, які проводитимуть у цьому кабінеті для пацієнтів з електронним скеруванням безплатні», – розповідає Ольга Савчук.

Міський голова Руслан Марцінків наголошує, важливо, що медицина в Івано-Франківську змінюється.

«Можливо не такими темпами, як би нам хотілося, не все й одразу, але поступово збільшується кількість нового сучасного обладнання. В нас дуже гарні лікарі, які можуть надати допомогу. Для цього потрібно мати обладнання. Тому цей кабінет буде допомагати людям, які мають проблеми із зором. В ньому люди зможуть обстежитись, дослідити свій зір. Це велика допомога для франківців. Які б часи не були, медицина – пріоритет для міської влади і ми вважаємо, що медичні послуги повинні бути все кращими й кращими».