Кабмін дав обіцяні 60 мільйонів на міст у Пасічну та ще 200 – на наслідки стихії в області

Автор: Костинюк Олександр

04 Nov, 2020 16:33

Поділитись публікацією
Кабмін дав обіцяні 60 мільйонів на міст у Пасічну та ще 200 – на наслідки стихії в області

Кабмін направив майже два мільярди гривень субвенцій із Дорожнього фонду на місцеві дороги та мости. Зокрема, й на будівництво нового моста на Пасічну в Івано-Франківську.

Кабінет міністрів України на засіданні четвертого листопада затвердив порядок та умови надання субвенцій із Дорожнього фонду на оновлення місцевих доріг та будівництво мостів в 11 регіонах країни.

Про це інформує “Галка” з посиланням на ЦТС.

Серед проєктів, на реалізацію яких підуть виділені кошти, є і будівництво моста через річку Бистриця Солотвинська та транспортної розв’язки в районі вулиць Хіміків і Надрічної у Франківську. На цей проєкт виділили 60 мільйонів гривень.

Нагадаємо, ще 17 вересня Верховна рада проголосувала за виділення 60 мільйонів гривень на будівництво нового моста на Пасічну через Бистрицю Солотвинську.

Крім того, Кабмін виділив Івано-Франківській облдержадміністрації ще понад 200 мільйонів, щоб ліквідувати наслідки червневої повені.

Протягом тижня ОДА має визначити перелік витрат, пов’язаних із ліквідацією наслідків стихії, а до 25 грудня – подати звіт про використання виділених коштів.