Кабмін упорядкував централізований друк і надсилання повісток військовозобов’язаним поштою

Автор: Іра Блаженко

09 Лип, 2024 19:10

Поділитись публікацією
Кабмін упорядкував централізований друк і надсилання повісток військовозобов’язаним поштою

9 липня Кабінет міністрів упорядкував механізм централізованого друку і надсилання повісток військовозобов‘язаним поштою.

Про це пише “Галка” з посиланням на Українську правду.

За даними джерел УП в Кабміні, проєкт постанови був внесений з голосу та ухвалений на засіданні уряду 9 липня. Текст документу:

“Повістки, сформовані за допомогою Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних, після накладання кваліфікованого електронного підпису керівника районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП – УП) або його відділу можуть: централізовано друкуватися разом з описом вкладення та надсилатися резервістам та військовозобов’язаним засобами поштового зв’язку рекомендованим поштовим відправленням з описом вкладення та повідомлення про вручення; вручатися резервістам та військовозобов’язаним під час оповіщення”.

У разі формування такої повістки керівник ТЦК та СП або його відділу має накласти кваліфікований електронний підпис у день її формування.

Централізований друк повісток здійснюватиметься Міністерством оборони або державними підприємствами, які мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави (в поліграфічній галузі), на підставі договорів, укладених між МОУ, призначеним оператором поштового зв’язку та відповідними державними підприємствами.

Читайте також: Бронювання військовозобов’язаних: коротко про те, кому і на скільки його дають

Теги: