Кальцемін® Адванс для здорових кісток: вплив на здоров’я та попередження хвороб

27 Бер, 2024 21:31

Поділитись публікацією
Кальцемін® Адванс для здорових кісток: вплив на здоров’я та попередження хвороб

Кальцемін® Адванс унікальний препарат, який приймають, для того щоб призупинити або сповільнити втрату кісткової маси в різні періоди життя. Завдяки формулі, яка збагачена мінералами, комплекс може забезпечити організм додатковим надходженням кальцію і сприяти виробленню колагену для кісткового матриксу [1].

Ці таблетки невеликого розміру можна приймати при нестачі кальцію, остеопорозі, у період активного росту кісток. Його також рекомендовано приймати при переломах кісток.

Чому важливе приймання цієї добавки?

Скелет людини – це тип структури, що складається з понад 200 кісток і дозволяє нам стояти, сидіти і рухатися. Якщо виникають проблеми зі здоров’ям кісток, людина відчуває дискомфорт, біль і втрату рухливості. Тому надзвичайно важливо залишатися здоровим і запобігати захворюванням опорно-рухового апарату, а також приймати вітаміни для кісток і зубів, такі як Кальцемін® [2]. Даний препарат нормалізує обмін речовин і забезпечує кістки та хрящі необхідними мікроелементами.

Основною причиною захворювань кісток є порушення обміну речовин. Варто заповнити цей дефіцит і забезпечити тканини вітамінами та дієтичними добавками, що містять такі інгредієнти, як кальцій, вітамін D, фосфор, вітамін С і К, вітаміни групи В. Однак найбільш важливими для кісток є кальцій і вітамін D, який сприяє засвоєнню кальцію і, отже, посилює його роль на кістки і зуби. Кальцій є одним з найважливіших мінералів для формування кісткової тканини та зубної емалі. 99% всього кальцію міститься в кістках і зубах людини. Список захворювань опорно-рухового апарату і кісток довгий: від гострих і короткочасних станів до тривалих порушень з хронічним болем і втратою певних функцій, а найпоширенішою причиною болю в кістках є остеопороз, якому можна запобігти, приймаючи кальцій [3].

Перед тим як застосовувати даний препарат прочитайте інструкцію. Інструкція Кальцемін® Адванс містить всю необхідну інформацію про даний препарат.

Кальцій для кісток

Кальцій необхідний для підтримки міцних, здорових кісток. Дефіцит кальцію в організмі пов’язаний з недостатньою кількістю кальцію в кістках. Підвищується ризик розвитку остеопорозу та деформації кісток. Препарати кальцію для кісток особливо рекомендуються людям, які не отримують достатньої кількості цієї речовини з їжею. Тоді вони можуть доповнити свій раціон кальцієм і захистити себе від дефіциту [1].

Препарати кальцію випускаються у формі таблеток. Вони забезпечують комплексний догляд за здоровими та міцними кістками.

Препарати для міцних кісток дадуть кращі результати, якщо їх поєднувати з регулярними фізичними навантаженнями. Зміцнюючі вправи не тільки покращують фізичну форму, але й благотворно впливають на здоров’я кісток і м’язів.

Література

1. Chen L.R. et al.  Calcium and Vitamin D supplementation on Bone Health: Current Evidence and Recommendations. International Journal of Gerontology. Vol. 8, Issue 4, December 2014, P.183-188.

2. Никитинская, О. А., Торопцова, Н. В., Аникин, С. Г., Короткова, Т. А., Демин, Н. В., & Беневоленская, Л. И. (2008). Профилактика первичного остеопороза у женщин комплексным препаратом Кальцемин Адванс (результаты открытого годового исследования). Научно-практическая ревматология, (3), 73-79.

3. Лила, А. М. (2010). Кальцемин Адванс в профилактике остеопороза. Эффективная фармакотерапия, (38), 12-17.

самолікування

Реклама