Калушани готували разом з переможцями “Мастер Шефа” (ФОТО)

Автор: Сидорчук Василь

09 Вер, 2018 13:41

Поділитись публікацією
Калушани готували разом з переможцями “Мастер Шефа” (ФОТО)

До Калуша завітали “зірки” кулінарного телешоу “Мастер Шеф” Вадим Бжезинський “Пава” і Михайло Грушецький “Міха”.

Про це пишуть “Вікна”, повідомляє “Галка”.

Відомі шоументи стали гостями професійного свята працівників нафтової, газової і нафтопереробної промисловості на стадіоні «Хімік», де відбулося виїзне дійство-пікнік для колективу ТзОВ “КАРПАТНАФТОХІМ”.

Фіналісти телешоу “Мастер Шеф” запропонували калушанам приготувати качину ніжку в чорній паніровці з бататом і винним соусом. Переможець шоу Вадим Бжезинський, більш відомий як “Пава”, розповів, що насправді щодня кухарі таких страв не готують — придумують і розробляють їх для ресторанів. А на щодень, каже Михайло Грушецький “Міха”, любить смажену картоплю і м’ясо. І навіть на калуському стадіоні він не втримався, щоб не допомогти приготувати шашлик.

До слова: на стадіоні “Хімік” цього дня діяло кілька “смачних” точок, до яких вишикувалися чималі черги. Адже запрошення на святкування можна було обміняти на гарячу страву, напиток, солодощі і бограч — загалом на 80 гривень.

У рамках відзначення Дня нафтохіміка переможці телешоу підготували кулінарний конкурс, під час якого чотири команди, кожна з яких складася з п’яти учасників, мали приготувати авторську страву. Журналіст Людмила Пастушок, яка цього дня готувала під керівництвом “Майстер Шефа”, поділилася враженнями від участі в конкурсі:

“До звичних продуктів додавали цікаві складники. До прикладу, качина ніжка перед запіканням панірувалася у змелені кукурудзяні пластівці з активованим вугіллям. Тому і була зовні такою чорною. Пюре з батата я вже колись пробувала, але з додаванням білого шоколаду і сиру дорблю — тільки зараз. Цікаво було і карамелізований соус готувати з вином, цедрою, прянощами. У кожній складовій страви були свої цікавинки. Ці знання згодяться, адже можна і вдома для гостей щось таке неординарне приготувати”.

Страви скуштували спершу шефи, а потім учасники і всі, хто хотів. Подарунки були різними залежно від зайнятого місця: від міксерів — до торбинок з логотипом “КАРПАТНАФТОХІМу” з кухонними дрібничками та набори рушничків.

До слова: Вадим Бжезинський “Пава” поділився інформацією для його шанувальниць: незабаром він одружується з дівчиною, з якою зустрічається 13 років. Проте жодній калушанці він не відмовив у проханні сфотографуватися.