Калуська борчиня Аліна Філіпович взяла “золото” на міжнародному турнірі

Автор: Андрій Макітра

13 Січ, 2024 09:05

Калушанка Аліна Філіпович стала чемпіонкою міжнародного рейтингового турніру з боротьби “Zagreb Open”, який стартував 10 січня у Хорватії.

Про це пише Галка з посиланням на “Ukrainian Wrestling Association” Асоціацію спортивної боротьби України.

Аліна Філіпович здобула “золото” у ваговій категорії 59 кг.

Національна команда з боротьби завоювала вже п’ять медалей на турнірі (2 золота, 1 срібло та 2 бронзи). Змагання триватимуть до 14 січня.

Борчиня є вихованкою директора Калуської ДЮСШ “Сокіл”, заслуженого тренера України Миколи Пукіша.

Галка писала, що 23-річний прикарпатський борець Андрій Джелеп, в перший день змагань рейтингового турніру “Open Zagreb”, завоював срібну нагороду.

Також влітку 2023 року Галка писала, що прикарпатка Аліна Філіпович стала чемпіонкою світу з вільної боротьби влітку 2023 року.