Калуська сімейна пекарня розробила фірмовий торт для рідного міста (ФОТО)

Автор: Соня Грейда

27 Лют, 2024 14:15

Поділитись публікацією
Калуська сімейна пекарня розробила фірмовий торт для рідного міста (ФОТО)

У Калуші працює сімейна пекарня «Матусин хлібчик». Там випікають близько 20 видів хліба та допомагають військовим й переселенцям. Засновниця розповідає, що їх хліб унікальний тим, що він бездріжджовий, на житній заквасці та печений на дровах.

Про це пише “Галка”.

Засновниця пекарні Віра Кицман почала займатися випічкою багато років назад. Каже, це її любов. Коли підприємство тільки починало свою роботу, жінка придумала рецепт, як вона каже, унікальної житньої закваски. А сам хліб у холодильнику може стояти до місяця часу і бути придатним для споживання.

В пекарні наразі працюють діти Віри: син та дочка. Вони допомагають мамі керувати й розвивати бізнес. Донька Ірина Кицман розповідає, що вона з дитинства залучена до роботи в сімейній пекарні:

«Спочатку, коли ми розвивали все, починала з домашньої випічки, мене залучали до незначної допомоги. Я росла разом з нашим бізнесом. Спочатку я тут працювала кондитером, пізніше вийшла на керівницьку діяльність», – ділиться Ірина.

Дівчина каже, що ця пекарня для неї особлива та дуже важлива, оскільки це мрія її мами. До того ж дівчина працює нутриціологинею й допомагає розробляти різні натуральні хліби, які пече їхнє підприємство.

На початку повномасштабного вторгнення пекарня виробляла хліб для переселенців. Сьогодні вони продовжують волонтерську діяльність: відправляють хліб на передову й продовжують допомагати ВПО.

Нещодавно Калуська міська рада запропонувала Вірі спільно створити «Калуський торт». Один із шарів торта буде із солоною карамеллю, оскільки в Калуші завжди видобували сіль.

«Торт вже запатентований. Зараз в Івано-Франківську для нього розробляють пакування. На ньому буде зображена вишивка, наш логотип і бандерівський шлях. Щоб гості міста могли бачити на цьому торті карту від Калуша до Угринева», – ділиться Віра.