Калуська спортсменка встановила два рекорди на змаганнях в Білорусі

Автор: Турій Роман

03 Mar, 2015 16:45

Поділитись публікацією
Калуська спортсменка встановила два рекорди на змаганнях в Білорусі

18-річна калуська спортсменка Ганна Суслик, яка 27 лютого поточного року в складі національної збірної України брала участь в командних міжнародних змаганнях у білоруському місті Могильові, блискуче витупила в спортивній ходьбі на 3 км серед юніорок.

Вихованка тренера-викладача СДЮШОР Івано-Франківської крайової ради ФСТ “Україна” Миколи Шевчука посіла перше місце, випередивши майже на хвилину найближчу переслідувачку білоруску, кандидата в майстри спорту Анастасію Раровську.

За словами Миколи Шевчука, який з українською делегацією їздив у Білорусь на юніорську міжнародну матчеву зустріч збірних країн, Ганна Суслик у спортивній ходьбі на 3 км перевершила на 5 секунд свій особистий рекорд, який зовсім недавно встановила на цій дистанції в Сумах на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів у приміщенні. Її результат – 13 хв. 03,68 с. також виявився кращим за національний рекорд Білорусі в спортивній ходьбі на 3 км серед юніорок, який на сьогодні становить 13 хв. 11,96 сек. У сусідній державі такий показник юніорки відповідає нормативу майстра спорту Білорусі. А в Україні юніорки в спортивній ходьбі на згадану дистанцію в приміщенні наразі максимум можуть розраховувати на присвоєння кандидата у майстри спорту, норматив якого Ганна Суслик вже давно виконала.

За здобуте “золото” в міжнародній матчевій зустрічі з юніорською збірною Білорусі калуська скороходка додала в загальний залік української команди 4 очки. Однак збірна України все-таки вперше в історії поступилася господаркам змагань з рахунком 135:137. І головним чином через те, що в нашій команді на одного спортсмена було менше. Перед від’їздом у Білорусь захворів цьогорічний чемпіон України зі спортивної ходьби серед юніорів Володимир Мулик з Житомира. В Могильові він мав захищати честь країни на дистанції 5 км, пише sport.if.ua .

Теги: